Çözüldü Klavyedeki tuşlara aynı anda basınca gecikmeli çalışması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teurastaja.

Kilopat
Klavyedeki W, A, S, D tuşlarına aynı anda bir kaç kere basınca ardından D basınca gecikmeli takılarak basıyor. Başka tuşlaradada denedim aynı durumla karşılaştım. Klavye markası ziyoulang T60 red switch modeli.

Çözüm
Memnunsanız karışamam tabii. Ancak foruma klavyenin bir sorunu için konu açtınız, unutmayalım.
Benim alışkanlığımdan dolayıda kaynaklanıyor olabilir. Normal yavaşca basınca bir sorun olmuyor.

Memnunsanız karışamam tabii. Ancak foruma klavyenin bir sorunu için konu açtınız, unutmayalım.
En son dayanayıp klavyeyi söküp lehimini yeniledim düzeldi. Benimle alakalı bir sorun değilmiş fabrikasyon lehimlerde aşırı kötüymüş, bende baştan sağma yaptım elimdeki imkanlardan dolayı yapacak bir şey yok.
Klavyedeki W, A, S, D tuşlarına aynı anda bir kaç kere basınca ardından D basınca gecikmeli takılarak basıyor. Başka tuşlaradada denedim aynı durumla karşılaştım. Klavye markası ziyoulang T60 red switch modeli.
Anti-ghosting yok ozaman hocam.

Klavye markası ziyoulang T60 red switch modeli.
Aha bendeki klavye. Forumda iki saat yerin dibine gömdüm bu klavyeyi. Bakınız:
Aynısını aldım, rengi farklı sadece. Rezalet bir klavye! 60 Tuşa dünyayı sığdırmaya çalışmışlar klavye kendiyle buga giriyor.
Eki Görüntüle 1757278
Ergonomik falan değil. 3 gün kullandım klavyeyi 2 hafta bileğim ağrıdı. Zaten fotoğrafta kadının eline bakın ergonomi böyle bir şey mi?
Eki Görüntüle 1757280
Zahmet olmuş paşam. Birde desteklemeseydi?
Eki Görüntüle 1757284
Windows + ctrl + sağ ok basacağım (pencere değiştirme) klavye gidiyor windows tuşunu kilitliyor. Yahu. Neyse.
Eki Görüntüle 1757288
Sessiz olsun ve elimi yormasın diye red switch almıştım. Hem daktilo gibi sesli hem de dokunmatik ekran gibi hassas. Sırf elim üstünde diye D bastı flash attı kaç kere.
Hızlı falan yanıt vermiyor hayatımda ilk defa klavyede lag deneyimledim.

Şu klavyenin amazonda şişe kapağı gibi bir ton sürümü var. Çinlinin biri üretiyor bunlar da satıyor. Almayın şunu yemin ediyorum şu yorumu a101 den aldığım 70 liralık klavye ile yazıyorum daha memnunum.

Sesini de paylaşayım. klavye.aac

Dikkat çekeyim: Hızlı falan yanıt vermiyor hayatımda ilk defa klavyede lag deneyimledim.

Aha bendeki klavye. Forumda iki saat yerin dibine gömdüm bu klavyeyi. Bakınız:

Dikkat çekeyim: Hızlı falan yanıt vermiyor hayatımda ilk defa klavyede lag deneyimledim.
Siz klavyeden memnun değilsiniz alışamadığınız için kötülemişsiniz. Ben gayet memnunum sonuçta 260 TL aldığım klavyeden çokta bir şey beklememek lazım. Tüm red switchler bu şekilde hassas onun yerine blue switch tercih edebilirdiniz.

Siz klavyeden memnun değilsiniz alışamadığınız için kötülemişsiniz. Ben gayet memnunum sonuçta 260 TL aldığım klavyeden çokta bir şey beklememek lazım. Tüm red switch bu şekilde hassas onun yerine blue switch tercih edebilirdiniz.

Benim alışkanlığımdan dolayıda kaynaklanıyor olabilir. Normal yavaşca basınca bir sorun olmuyor.

En son dayanayıp klavyeyi söküp lehimini yeniledim düzeldi. Benimle alakalı bir sorun değilmiş fabrikasyon lehimlerde aşırı kötüymüş, bende baştan sağma yaptım elimdeki imkanlardan dolayı yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Elektronikçi varsa yakınınızda daha düzgün lehim atabilir. Lehimlemede sorun yaşıyorsanız pasta kullanabilirsiniz.

Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı