Klavyeden Oynanabilen Yarış oyunu

kastorian

Kilopat
Çocukken Grand Prix 3/4 oyunlarını oynardık. Oyunların özelliği ise en zor ayarda bile direksiyon yardımı olmasıydı. Direksiyon yardımdan kastım mesela viraja girdiğiniz zaman klavye tuşuna sürekli basılı tutuyordunuz ve oyun direksiyonu dönmesi gerektiği kadar döndürüyordu. Birkaç yıl önce baya bir oyun denedim ama bulamadım. Hepsi de atıyorum sağ tuşa bastığınız zaman direksiyonu sağa doğru sonuna kadar kırıyordu. Belki bilen vardır diye buraya yazayım dedim. Yardımcı olabilecek olursa çok memnun olurum.

Klavye ile yarış oyunu oynarken sağ sol tuşlarına bas çek yapacaksın. Dediğin gibi araç kullanımı olan hiç bir oyun oynamadım desem yeridir.

@@Parzival Artık yaş baya ilerledi ve söylediğin şey iş yerinde komik olur ne yazık ki. Sanal işletim sistemi üzerine Windows XP kurarak GP 4 oynamaktan başka yol yok anlaşılan.
@@BlueMagic Grand Prix 4 gerçekten de zamanının çok ilerisinde bir oyundu. Aynı zamanda çıkmış EA Sports firmasının da F1 oyunu vardı ama Grand Prix 4 ile hiçbir konuda kıyaslanamazdı bile. GP4 oyununu yapan firma uzun yıllar önce kapanmış, çok yazık gerçekten. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı