Klavyem tersten yazıyor

Şu adımları deneyebilir misiniz?

İlk olarak aşağıdaki adımları deneyin ve her adımdan sonra kontrol edin.

1. klavye sorun Gidericisi'ni çalıştırın.
Windows'ta aramaya başla kutusuna sorun giderme yazın> sorun giderme> aşağı kaydırın ve klavye> sorun gidericiyi çalıştır> ekrandaki talimatları takip Et'e tıklayın.

2. donanım ve aygıt sorun Gidericisi'ni çalıştırın.
Windows'ta aramaya başla kutusuna sorun giderme yazın> sorun giderme> aşağı kaydırın ve donanım ve aygıtlar'ı tıklayın> sorun Giderici'yi çalıştır ve ekran yönergelerini takip et> sorun giderme tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

3. klavye sürücüsünü kaldır.
Windows tuşu + X (veya başlat'a sağ tıklayın)> aygıt yöneticisi'ne tıklayın> klavyeleri genişletin> standart PS / 2 klavyesine sağ tıklayın> kaldır'a tıklayın> bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Klavye sürücüsünü kaldırınca sorun düzeldi. Umarım virüs değildir ve tekrar sonun çıkarmaz teşekkür ederim yardımlarınız için. :)
Bana virüs gibi geldi çünkü sadece klavye değil sorun dediğine göre. Ne yapsan tersini yaptıran bir Windows ayarı yok diye biliyorum.
Sanki yön tuşları ters işliyor gibi. Ama klavye sürücüsünü kaldırınca düzeldi.

PC´nizde malware olabileceğinden şüpheleniyorsanız format atmanızı öneririm hocam.
Umarım yoktur şu an format atasım da yok. Teşekkür ederim.
Sorunum çözülmemiş arkadaşlar hala aynı.
Klavye sürücüsünü kaldırınca sorun düzeldi. Umarım virüs değildir ve tekrar sonun çıkarmaz teşekkür ederim yardımlarınız için. :)

Sanki yön tuşları ters işliyor gibi. Ama klavye sürücüsünü kaldırınca düzeldi.
Hala aynı malwarebyte ile taradım 4 dosya buldu ama yine düzelmedi.

Son düzenleme:
İyi günler bugün bilgisayarım klavyeyi tersten yazmaya başladı. Sanki ben klavyede bir şeyler yazmaya çalıştığımda sol yön tuşuna basıyor gibi. Bu sorundan önce bilgisayarıma bir adet daha RAM takmıştım. Sorun bundan mıdır? ESET Smart Security Pro ile taradım bir şey bulmadı. Yardım eder misiniz çıldırmak üzereyim. :D

Sorununu çözebildin mi?

Arkadaşlar ben sorunu klavye sürücüsünü kaldırarak çözmüşüm sanırım bunu deneyebilirsiniz.

Ctrl + sol shift tuşlarına basmayı dener misiniz?

Geri
Yukarı