Klavyem The Forest 2'de çalışmıyor

kadirg344

Decapat
Arkadaşlar, dün akşama kadar klavye sorunsuz çalışıyordu, dün akşam acele işim cıktı ve bilg. İ kapatma tuşundan kapattım/basılı tutarak/. bugun nedense oyun dısındakı her şeyde normal çalışıyorr, sadece oyunlarda calısmıor, şu an evden yazıyorum sorun yok. Oyundayken calışmıyor anlamadım. Yardımcı olr musunuz?
Not: Fare çalışıyorr, klavyevye sadece oynadığım oynadığım oyun The Forest 2.

The Forest 2 çıktı mı diye yazanlar oluyor. Kimsede, klavye oyun dışında düzgün çalışıyorsa bu yazı nasıl oldu diye sormuyor. Ayrıca Moderatör konuyu paylaşmadan yazıları düzeltemiyor mu?

The Forest 2 çıktı mı diye yazanlar oluyor. Kimsede, klavye oyun dışında düzgün çalışıyorsa bu yazı nasıl oldu diye sormuyor. Ayrıca Moderatör konuyu paylaşmadan yazıları düzeltemiyor mu?
Kendisi zaten ne düzgün yazmış, ne de klavyesinin modelini söylemiş. Belki klavyenin uygulaması vardır. Üstelik "Klavyenizi iade edip klavye alın. Sorun düzelecektir." nasıl bir çözüm yöntemidir? "Yeni klavye alınca sorun bir zahmet çözülsün." diyeceğimde sorun oyunda. Klavye oyun dışında her şeyde çalışıyormuş. Oynadığı oyun belirsiz. Oynadığı oyun korsan olabilir ve bu sebepten çalışmıyor olabilir.

Geri
Yukarı