Klavyeme kola döküldü

Klavyenin tuşlarını çıkartıp detaylı yıkama yapmalısın ardından güneşe bırakıp kurumasını bekle. Garantiye gönderin diyen arkadaşlara sesleniyorum kullanıcı hatası olan ürünü nasıl garantiye götürsün?
Hocam arkadaşın belli ki bilgisi yok. Klavyeyi tek tek söküp takmak çok basit işlem değil. Laptop klavyesinin tuşları ile masaüstü bilgisayar klavyesinin tuşları gibi kolay çıkarılıp takılmıyor. Klavyenin altından anakarta sıvı gitmiş ise dediğim gibi ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlar yaratır.

Hocam arkadaşın belli ki bilgisi yok. Klavyeyi tek tek söküp takmak çok basit işlem değil. Laptop klavyesinin tuşları ile masaüstü bilgisayar klavyesinin tuşları gibi kolay çıkarılıp takılmıyor. Klavyenin altından anakarta sıvı gitmiş ise dediğim gibi ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlar yaratır.
Laptop kullanmıyor ki? Yeni klavye aldım diyor ve önceden klavye kullandım diyor.

Hocam bi ara bende temizlerken içine su kaçmıştı ümiti kesip kenara koymuştum 20 25 dakika sonra kendi kendine düzelmişti. Ama kola yapışır. Şimdi olmasada ilerde sorun çıkartabilir en mantıklısı tuşları tek tek söküp temizlemek.

Vallahi yeni aldım sayılır moral bitti. Switch'lerini tek tek çıkartıp silsem bir şeye yara
Aynen kardeşim puhahahahasjajgaj.
dediğimi uygularsan klavye 2 3 gün çalışmayabilir. denemiştim zamanında çünkü ondan söylüyorum test amaçlı yapmıştım belki 4 5 gün de olabilir sonradan kurudğu için çalıştı.

Yanlışlıkla yeni aldığım klavyeme kola döktüm hemen kurutma makinesi ile kuruttum fakat bir şeye pek yaramadı PC'ye taktığımda tuşlara basında farklı yerler açılıyor başka klavye deneyince de aynı şeyler oluyordu nasıl düzeltebilirim?

Kola şekerli olduğundan sıkıntı yaratır detaylı bir temizlik yapıp ıslak mendilin suyunu çok içine kaçırmadan silin ama çalışmama ihtimali çok yüksek maalesef.

Kola şekerli olduğundan sıkıntı yaratır detaylı bir temizlik yapıp ıslak mendilin suyunu çok içine kaçırmadan silin ama çalışmama ihtimali çok yüksek maalesef.
Klavyemi bol bol suyla yıkadım 4 5 gün sonra iyice kuruduğu için çalıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı