Klavyenin Harfleri Birlikte Çalışıyor

Thyranden

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta anlatamamış olabilirim. Şimdi şöyle; klavyemin sağ kısmına ( yön tuşlarının bulunduğu yere) kahve döküldü. Ben de telaş yapıp havluyu aldığım gibi silmeye başladım klavyeyi. Bunu yaparken bazı kombinasyonlara istemeden basmış olabilirim. Sorun şu :
Örneğin Q'ya basınca EWQ W'ya basınca WQE E'ye basınca WQE karakterleri çıkıyor. Aynı durum a,s,d ve z,x,c için de geçerli. Diğer harflerde bu sorun yok.
Esc'ye basınca < işareti çıkıyor.
Tab veya Caps Lock'a basınca Ctrl + F penceresi açılıyor.
1 2 3 tuşlarına basınca hiçbir şey yazmıyor.
4 veya 5 yazınca 54 , 6 veya 7 yazınca 67 , 8'e veya -'ye basınca -8 , 0'a veya *'a basınca *0 çıkıyor.
Tüm sıkıntıları yazdım umarım bir çözüm üretebilirsiniz. Bu arada bu dediklerim sadece o klavye için geçerli. Şu an başka bir klavyeden yazıyorum ve sorun yok. Ama sorunlu tuşlar herhangi bir zarar görmediği için böyle olmasını klavyede yaptığım bir kombinasyona bağlıyorum. Çözümlerinizi bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler.

Zamanında aynısını yaşamıştım bende T'ye basınca TF yazıyordu. Oyunun ortasında fark edince hoş olmadı tabi. Nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum ancak galiba biraz vurmuştum düzelmişti. Klasik Türk taktiği. :p

Zamanında aynısını yaşamıştım bende T'ye basınca TF yazıyordu. Oyunun ortasında fark edince hoş olmadı tabi. Nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum ancak galiba biraz vurmuştum düzelmişti. Klasik Türk taktiği. :p

Ben de biraz sarstım ama bana mısın demiyor ya. Bu arada soloda son 6'ya kalmışken bu sıkıntı olmaya başladı. Seni anlıyorum dostum. FeelsBadMan:dikkatli:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı