Klavyenin Kendiliğinden Tuş Basması ve Kısayolların Çalışmaması

biostate

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 2 hafta önce boşluk tuşuma çok sert basılıyordu. Ben de boşluk tuşunu söküp altını kolonyalı mendil ile temizledim. Boşluk tuşunda bir sıkıntı yok gayet seri çalışıyor ama şu an bilgisayarım kafasına göre "i" harfi yazıyor (hiç durmuyor) ve Shift tuşu ile herhangi bir şey yapamıyorum. (Büyük harfler ve sayılardaki simgeler dahil.)

İlk başlarda kolonya kurumamıştır belki falan dedim ama 2 haftadır süründürüyor beni. Bu konu hakkında ne yapabilirim? Artık uğraşmadan direkt servise mi göndermeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırın. Ardından donanım değişikliklerini tara butonuna basın. Kendi sürücüsünü yeniden yükleyecektir. Devam ederse sorunun kaynağı yazılımsal değil de donanımsaldır diye düşünüyorum. O yüzden servide yollayın.

Servise yollayın bence de. Daha fazla vakit geçmeden yollayın. Daha kötü bozulabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı