Çözüldü Klavyenin markasi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu klavyenin markası nedir ve nasıldır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200619-134404_Gallery.jpg
    Screenshot_20200619-134404_Gallery.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 84
Tigoes. Pek işe yaramaz türden. Bütçen nedir?

Bu ürüne benziyor.

Aynı Tigoes* klavyeden bende de var. Klavyenin alt kısmı normal kullanımda bile hızlıca eskiyor ve yazma hissi o kadar da güzel değil. Sert tuşları var. Aynı fiyata çok daha güzel klavyeler alınır.

Aynı Tigoes* klavyeden bende de var. Klavyenin alt kısmı normal kullanımda bile hızlıca eskiyor ve yazma hissi o kadar da güzel değil. Sert tuşları var. Aynı fiyata çok daha güzel klavyeler alınır.
tigoes dolandırıcılıkta başka bir şey değil acil müdahalke edilmeli. Mekanik bile değil ya hisli ya da mebran plastik oluyo bu tür klavyeler. iyice araştırmadan ürün almayın çok ucuza mekanik klavye olmaz zaten. gamepower candır o konuda. Ayrıca kulaklık arayan varsa rampage x titan çok iyi f/p ürünü bakabilirsiniz konuyla alakasın ama.

Gamepower candır o konuda.
Gamepower duzgun klavyeler uretemiyor. Chattering, ledlerin sonmesi ve ekstradan karakterler yazmasi gibi sorunlari var. Gamepower urunleri yerine Redragon, Trust veya Cin'den alinacaksa Royal Kludge, Geek gibi markalar tercih edilebilir.

Gamepower duzgun klavyeler uretemiyor. Chattering, ledlerin sonmesi ve ekstradan karakterler yazmasi gibi sorunlari var. Gamepower urunleri yerine Redragon, Trust veya Cin'den alinacaksa Royal Kludge, Geek gibi markalar tercih edilebilir.

1 yıldır arkadaşım ile Gamepower Warlock klavye kullanıyorum. Mavi ve Kırmızı anahtarlar ile hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Üretim kaynaklı sorunlar değil de teslimatta bu gibi sorunlar çıkıyor diye düşünüyorum. Ya da biraz şans işi..

Yeni konular

Geri
Yukarı