Klavyeye ayran döküldü

NeocruZZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar XPG Summoner RGB mekanik klavyeme 24 Ağustosta ayran döktüm. Direkt klavyeyi masadan alıp ters çevirdim ve içerisinden şarıl şarıl ayran aktı. USB sesleri geldi ve klavye ışıkları gitti. Hemen ardından klavyeyi bilgisayardan söktüm ve klavyenin tuşlarını da söktüm. Olabildiğince kurulamaya çalıştım ve üzerindeki vidaları söktüm fakat biraz zorlamama rağmen klavyenin içini açamadım ama görebildim. Klavyenin içinde ayran izleri vardı. Ben de açamayınca arasını biraz esnetip peçete sıkıştırdım ve dik bir şekilde duvara yaslayıp bıraktım. 26 Ağustos yani bugünün sabahına kadar klavyeyi hiç çalıştırmadım ve bugün 12.30 gibi bilgisayarcıya gittim. Tuş takımı zaten sökülmüş durumdaydı ve vidaları da söküktü. Bir diş fırçasını alkole batırarak sadece switchlerin olduğu gövdeyi temizledi ardından bir bilgisayara taktı ve klavye tamamen sorunsuz çalıştı. Şimdi bu durumda benim korkum içinin temizlenmemesinden yana. Öncelikle klavyeyi açmayı bilmiyorum biraz zorlamama rağmen açılmadı ve kırmaktan korktuğum için denemeyi bıraktım. Sizce bilen birine götürüp açtırıp içini de temizletmeli miyim? Bu şekilde kullansam bir süre sonra bana herhangi bir problem yaşatır mı? Ya da bu klavyenin içini nasıl açacağımı bilen biri varsa onun yardımları ile açıp kendim temizleyebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim klavyeyi takıp kullanmaya korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı