Klavyeye kahve döküldükten sonra tuşların bozulması

MithrandelX

Kilopat
Daha fazla  
Klavyeye kahve döküldü bazı tuşlarım çalışmıyor. "y" tuşuna basınca "y0", "h" tuşuna basınca "9h", "n" tuşuna basınca ise bilgisayar uyku moduna geçiyor. Çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Laptop klavyesi mi yoksa masaüstü klavyesi mi belirtseydiniz iyi olurdu. Gerçi her iki durumda da klavyenizi çok büyük ihtimalle değiştirmeniz gerekecek. Garantiniz mevcut ise garantiye göndermeyi deneyin, ben 2014 yılında Asus N550JV model bilgisayarıma bira dökmüştüm, buna rağmen servis ücretsiz değişim yapmıştı.

Son düzenleme:
Laptop klavyesinden mi yoksa masaüstü klavyesinden mi belirtseydiniz iyi olurdu. Gerçi her iki durumda da klavyenizi çok büyük ihtimalle değiştirmeniz gerekecek. Garantiniz mevcut ise garantiye göndermeyi deneyin, ben 2014 yılında Asus N550JV model bilgisayarıma bira dökmüştüm, buna rağmen servis ücretsiz değişim yapmıştı.
Masaüstü klavyesi. Garantisi yok. Muhtemelen değiştiricem klavyeyi o yüzden önerilere de açığım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı