Klavyeye kola döküldü

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Klavyeyi hemen söktüm ters çevirdim biraz salladım kolaları döktüm ama biraz yapışkanlık hissi var (şekerli olduğu için galiba) ve space+W basınca aw yazıyor ve arada, yazıyor acaba ne yapmam lazım düzeltmek için?

Etrafınızda eli yatkın biri varsa ondan rica edin yoksa fön makinesinin soğuk ayarıyla kurutmaya çalışın fakat içini açıp iyice temizlemek kesin çözüm olurç.

Agalarım etrafımda öyle biri yok ama biraz salladım kolalar çıktı düzgün yazıyor aw yazısı çıkmıyor ama düzlemedi galiba ama yarın deneyeceğim dediğinizi.
Agalar klaveyi düzelttim ama bazı tuşlara basmıyor ne yapmam gerekir.
Ayrıca Windows bu aygıtı tanımlayamadı diyor ne yapmam lazım.

Son düzenleme:
Yeni klavye alabilirsiniz.

klavyeyi atomlarına ayırın ve proton+nötronları çalıştırıp geri birleştirin

Nasıl düzelttiniz?

Beze biraz kolonya döktüm ve kalemin etrafına sardım ve aralarını temizledim. Sonra aynı işlemi peçete ile kuruttum ve biraz kuruması için beklettim. O sırada tuşları kolonyalı bezlerle temizledim sonra aynı şekilde kuruttum ve akşam yattım sabah ise düzeldi ama arada gidiyor geliyor ama Windows bu aygıtı tanımlayamadı diyor arada.
Yeni klavye alabilirsiniz.

klavyeyi atomlarına ayırın ve proton+nötronları çalıştırıp geri birleştirin

2-3 gün sonra görüceğiz hocam.

Logitech G103 klavyemi açtığımda tuşların altında 3 katman plastik vardı aradaki elektriği iletmesi içindi çoğu klavye böyledir eğer klavyenizde sıvı tahliyesi yok ise ki yok görünüyor onların arasına kadar sızmıştır içini açıp iyice temizleyin ya tam bozacaksınız ya da onaracaksınız. Ben açıp temzilediğimde bozulmamıştı.

Tuşlarını sökün detaylı temizlik yapın.

Yaptım diyorum ya hocam okusanız.
Logitech G103 klavyemi açtığımda tuşların altında 3 katman plastik vardı aradaki elektriği iletmesi içindi çoğu klavye böyledir eğer klavyenizde sıvı tahliyesi yok ise ki yok görünüyor onların arasına kadar sızmıştır içini açıp iyice temizleyin ya tam bozacaksınız ya da onaracaksınız. Ben açıp temzilediğimde bozulmamıştı.

Hocam galiba ben tam bozdum :d
Yaptım diyorum ya hocam okusanız.

Hocam galiba ben tam bozdum :d

Hocam klavyeyi taktığımda bağlanma sesi falan gelmiyor ama aydınlatmaları falan yanıyor arada geliyor gidiyor sizce düzelir mi?
Klavye önerisine buyurun :d
Klavye rastgele sayılara basıyor bazı tuşlar çalışmıyor acaba düzelir mi söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı