Klavyeye su dökülmesi sonrası tuş karışıklığı

Tarifinizden pek anlayamadım olayı ama bir tuş basılı gibi algılıyor olabilir, bu tarif ettiğiniz kısayol kombinasyonu varsa klavye üzerinde kontrol edin.
Adı geçen tuşlar normal kulanımda sorunsuz sadece videoda mı sorun oluyor anlayamadım. Ayrıca klavyeyi söküp direk geri toplamak zaten çözüm olmayacaktır.

Tarifinizden pek anlayamadım olayı ama bir tuş basılı gibi algılıyor olabilir, bu tarif ettiğiniz kısayol kombinasyonu varsa klavye üzerinde kontrol edin.
Adı geçen tuşlar normal kulanımda sorunsuz sadece videoda mı sorun oluyor anlayamadım. Ayrıca klavyeyi söküp direk geri toplamak zaten çözüm olmayacaktır.
Yok, mesela normalde right tuşuna basınca eposta açılıyor. Ama sağa kaymıyor, video'da girince sağ basınca videoyu ilerletiyor. Crtl tuşu da crtl + a yapınca mesela oluyor ama sonra böyle sağ tıklamış gibi oluyor. Bide kısayol kombinasyonu herhangi bir uygulamadan yapmadım, nerden kontrol edebilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı