Klavyeye WD-40 ile bakım yapmak

Zucuklu eğmeğ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce kendime T60 mekanik klavye aldım alır almazda evimde tadilat başladı klavye bayağı toz altında kaldı bu yüzden klavyede şu an çift basma sorunu var forumlara baktığımda herkes WD 40 öneriyor bu soruna ve deneyip pişman olan biri görmedim şu ana kadar sizce WD 40 uygulamak mantıklı olur mu?
(Eğer aranızda bu yöntemi kullanan varsa bana uyguluma sonrası olanları ve nasıl uyguladığınızı yazarsanız çok mutlu olurum)

Selamlar, WD40 ardında korozyondan korumak ve nemi uzak tutmak için bir tabaka bırakır ve bu durum switch kalitesini etkileyebilir. Temizlik konusunda daha etkili olan ve ardında iz bırakmayan kontakt sprey kullanmanız daha sağlıklı olacaktır

Bu sabah saat 1 gibi WD 40 uygulaması yaptım klavyeme normalde niyetim 1 gün beklemekti ancak dayanamadım ve test için tuş takmadan denemeler yaptım yaklaşık 1 saattir deniyorum hiçbir şekilde çift basma yapmadı umarım böyle devam eder.

Bu sabah saat 1 gibi WD 40 uygulaması yaptım klavyeme normalde niyetim 1 gün beklemekti ancak dayanamadım ve test için tuş takmadan denemeler yaptım yaklaşık 1 saattir deniyorum hiçbir şekilde çift basma yapmadı umarım böyle devam eder.

Çift basan tuşlar a e d g gibi tuşlardı hiçbirinde sorun yok şu an :D

Yeni konular

Geri
Yukarı