Klima tavsiyesi

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Klima almayı düşünüyoruz. Bu klima nasıl, alınır mı?
Kaliteli klima önerilerinizi bekliyorum. :)
@Murat5038 @24099

Son düzenleyen: Moderatör:
Oda büyüklüğü nasıl ? Bunun iş göreceğini sanmıyorum. Küçük bir oda ise 7500 BTU size yetecektir ama dediğim gibi odanın boyutu önemli.
300 TL arttırıp bu alınabilir.

Bende klima var açamıyorum. Alerjim var kötü. Eskiden yoktu fazla.
Geçmiş olsun. :)

Benim Toshiba klimam var dedemin babasından kalma 2. dünya savaşı döneminden hala çalışıyor o yüzden marka olarak Toshiba al.
Bizimkiler Toshiba, Daikin gibi markalara sıcak bakıyor. Tek sorun biraz fiyatının yüksek olması. Yüksek fiyat da ileri tarihe ertelemelerine neden olabiliyor. Bunun dışında Japon malı markalar daha itibar görüyor ev halkı tarafından. :)

Oda büyüklüğü nasıl?
Evde birden fazla oda var. Gönül evin her köşesine, olmazsa en azından 5 odasına takmak isterdi ama imkan yok işte o kadar. Salona takalım bari diyoruz. Salon 24.000 BTU.

Bizim memleketin iklimi doğal klima :) Rahat geçiyor günler.
Vay be. Nerede yaşıyorsunuz? Ben de mi sizin ilçeye taşınsam acaba? Klima, sebil masrafı derken taşınmak daha uyguna gelebilir gibi... :D

Uzun yıllardır kullandığım klima markası Copa`yı şiddetle tavsiye ederim, gerek servis ağı olsun gerek ulaşılabilirliği olsun her türlü destek ve imkanı sağlayabiliyorlar, uzman kişiler tarafından bu iş yapılıyor ve alınabilecek markalardan daha iyi kalitesi mevcut, şuana kadar hiç üzmedi.

Geri
Yukarı