Elektronik Klipsch The Fives - Heritage Serisi Bluetooth Aktif Monitör hoparlör (Çift)

HzCji

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Merhaba,

Genel olarak pahalı bir ürün fakat 1 hafta önce güzel bir indirim yakaladım ve değerlendirdim.
Öncelikle ürün resmi sitesinde ve distribütör sitesinde 46, 999TL olup Hepsiburada'da satıcı aynı distribütör olmasına rağmen şu an 35, 249TL. 1 hafta önce satın alırken acaba yanlışlık mı var diye sorduğumda, stok ve anlaşma kaynaklı yeni fiyatı henüz Hepsiburada'da yansıtamıyoruz demişlerdi. Bu arada ben aldığımda 31, 200TL'ye satın almıştım, 35, 249TL olmuş. En son 7 stok kalmıştı, bittikten sonra yeni fiyat 46, 999TL olacak. Üç linki de aşağıda bulabilrisiniz.

Ayrıca 1 haftalık deneyimim ile ilgili kullanıcı incelemeleri bölümüne gün için de konu açacağım.

Merhaba.
İlk önce hayırlı olsun, güle güle kullanın diyerek başlayayım.😊

Profesyonel veya amatör olsun, bu ses işini seven insanlar için eğer maddi gücüde varsa, bana göre asla pahalı bir ürün değil, iyiki almışsınız.🙂

Ürünün kalitesinden bağımsız olarak, amazon.com.tr'de sık sık 30bin'e düşen bir hoparlör bu. Akakce'den de görebilirsiniz. Hatta bir arada flaş indirim tarzı bir şeyde 25bine düşmüştü açık rengi.

Bu yüzden bence zaten bir sonraki amazon indiriminde yine 30-35 bandından alınabilir olacaktır. Sadece asgari ücret zamlarından sonra her şeyin fiyatı sert artabilir diye fırsat olarak görürüm (ki bu da hemen hemen her ürün için geçerli), onun dışında pek de fırsat olduğunu düşünmüyorum. Avrupa fiyatı olarak da indirimsiz hali 600-700€ civarında zaten, 47000 tl pek gerçekçi bir fiyat değil.

Merhaba,

Genel olarak pahalı bir ürün fakat 1 hafta önce güzel bir indirim yakaladım ve değerlendirdim.
Öncelikle ürün resmi sitesinde ve distribütör sitesinde 46, 999TL olup Hepsiburada'da satıcı aynı distribütör olmasına rağmen şu an 35, 249TL. 1 hafta önce satın alırken acaba yanlışlık mı var diye sorduğumda, stok ve anlaşma kaynaklı yeni fiyatı henüz Hepsiburada'da yansıtamıyoruz demişlerdi. Bu arada ben aldığımda 31, 200TL'ye satın almıştım, 35, 249TL olmuş. En son 7 stok kalmıştı, bittikten sonra yeni fiyat 46, 999TL olacak. Üç linki de aşağıda bulabilrisiniz.

Ayrıca 1 haftalık deneyimim ile ilgili kullanıcı incelemeleri bölümüne gün için de konu açacağım.
Hifilifeda polk l200 de piyasa fiyatının yarısı teşhir ürünü olmasın ?

Yeni konular

Geri
Yukarı