Klişe olmayan anime önerisi

Sinirlenmek mi? Sinirli olsam böyle mesaj yazmam. Senin aksine hayal ürünü bir seri için sinirlenecek biri değilim hiç merak etme. Konuşmalarımızın polemiğe dönüştüğünü düşünmemiştim demişsin ama yine konuyu Naruto'ya çevirip aklınca Naruto'yu gömmeye çalışıp beni kışkırtmaya çalışıyorsun :D. Bir animasyon serisi bir insanın bu kadar mı zoruna gider diye sormadan edemeyeceğim. Seri ile ilgili bir iyi bir şey dedin mi arkasından 10 kez kötülüyorsun. Sen ne dersen zıttını anlamak lazım. Şu an çok idrak edemiyorsun ama bu ergenliğinin verdiği gazlardan ileride pişman olacaksın. Değmez.

Benim de izlediğim çoğu anime (new genleri saymazsak) one piece'den çok ama çok daha keyifliydi. Abuk sabuk çocuk animesini izlemeyi bırakınca diğerlerinin ne kadar kaliteli olduğunu daha iyi anladım. En azından çoğunda boş boş karakterler yok, fan service yok, seriyi boş boş uzatma saçmalıkları yoktu.

Şunu eklemek istiyorum, üzerine alınma ama sosyal medya platformlarında sadece bir seriyi hayatı pahasına savunup, ve yine bir seriyi de hayatı pahasına kötüleyen tipler olur ya, işte o tiplerin ben hayatlarında çok büyük problemler olduğunu düşünüyorum. Hayatlarında o kadar büyük bir boşluk var ki (sosyal hayatları zaten yok, olması da beklenemez) animelere sarılıp onları hayatlarının merkezine koyuyorlar. Bu kişilerin ben 5 kuruşluk değerlerinin bile olduğunu düşünmüyorum. Ne yazık ki bu zatlardan ülkemizde de mevcut.
Bu konuşmayı dibine kadar ilerletmeyi isterdim de.. Şunu söyleyeyim rol yapmada çok iyisin aslan kardeşim benim 🤣. Çok iyisin..

Yeni konular

Geri
Yukarı