Kllisre 8 GB DDR4 2666MHz RAM incelemesi

10 dolar kuponla 140 TL'ye geliyor. 20 TL de vergi gelse resmen bedava. :D

Öyle hocam gerçekten bu fiyata alınır mı sonuna kadar alınır kuponlar ile bedava oluyor. Ancak birçok kişi önyargıyla yaklaşırken üründen gram haberi olmayan birisi o sırada Aliexpress'ten ürün alınmaz kötü onlar deyince bir daha asla yüzüne bile bakmıyor almak isteyen kişi.

Öyle hocam gerçekten. Bu fiyata alınır mı? Sonuna kadar alınır kuponlar ile bedava oluyor. Ancak birçok kişi önyargıyla yaklaşırken üründen gram haberi olmayan birisi o sırada Aliexpress'ten ürün alınmaz kötü onlar deyince bir daha asla yüzüne bile bakmıyor almak isteyen kişi.
Ben de sipariş ettim bakalım, bir miktar OC yapmayı deneyeceğim. :D İyi bir şey çıkarsa öneririz.
@Jotariel içinde favorim olan Crucial Ballistix'teki D9VPP yani Micron E-Die varmış. 3600 MHz yapabilirsin. 😳

Son düzenleme:
Bir şey olacağını sanmıyorum. D: Önce bi' 3200 MHz CL14 deneyelim isterseniz hocam.

1612952385636.png

1612952367060.png

1612952417424.png

Buradan HTML raporu atar mısınız?

İlk gösterdiğim ekran görüntüsünü kayıt ediyor raporu göstermiyor.
HTML raporunda Report kısmına tıklamadan önceki halini kayıt ediyor.
Evet A0 Türkçemden ötürü özür dilerim. :(
Bir şey olacağını sanmıyorum. D: Önce bi' 3200 MHz CL14 deneyelim isterseniz hocam.

Eki Görüntüle 873385
Eki Görüntüle 873384
Eki Görüntüle 873388

Buradan HTML raporu atar mısınız?
Hocam Complete HTML Report seçeneği detayları gösteriyormuş.
Ancak sosyal HTML kabul etmiyor galiba dosyayı yüklememi istediğiniz platform var mıdır ?
Kllisre-D4-8G.jpg

@MisakiTaro Çareyi HTML'i JPG dosyasına çevirerek buldum umarım yardımcı olabilir bu görsel.
@MisakiTaro hocam ben bir aptallık yapıp anakartın desteklediği değerin üstüne çıkıp 3600MHz değerine yükseltip kaydedip yeniden başlattım ve sisteme görüntü gelmiyor napmalıyım sizce ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı