KM2 Plus vs Hiremco X6 Pro

sinancaglar

Kilopat
Merhaba, konu başlığında belirttiğim gibi bu iki TV box arasında kaldım. İki ürünü bilen kullanan arkadaşlar var mı? Hangisi alınmalı ve istediğim özellikler oyun değil ama APK kurup inat TV, bazı film sitelerinin uygulamalarını reklamsız YouTube izlemek için alacağım bu ürünlerden hangisini almalıyım veya bunlara yakın performansı olan TV box tavsiyeleriniz var mı? Kasma donma olmadan izleyebileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside çok güzel cihazlar. Km2 nin işlemcisi biraz daha güçlü.Hiremco nun da RAM ve depolama alanı fazla. Onun harici çok fazla fark yok. Bütçeniz yetiyorsa Hiremco yu alabilirsiniz. İnceleme videoları mevcut.

İkisi de çok güzel cihazlar. km2'nin işlemcisi biraz daha güçlü. Hiremconun da RAM ve depolama alanı fazla. Onun harici çok fazla fark yok. Bütçeniz yetiyorsa hiremco yu alabilirsiniz. İnceleme videoları mevcut.

Hocam peki işlemci güç olarak çok fark eder mi ve ısınma gibi problemler veya donma kasma gibi durumlar oluşabilir mi ve güncelleme açısından hangisi daha uzun ömürlü olur.

Hocam peki işlemci güç olarak çok fark eder mi ve ısınma gibi problemler veya donma kasma gibi durumlar oluşabilir mi ve güncelleme açısından hangisi daha uzun ömürlü olur.
Biri 2.0 diğeri 1.91 hızları. Güncelleme olarak sorun olmaz. Hiremco destek veren firmalardan biri. Takılma olmaz bu cihazlarda. İşlemcileri coğu cihaza göre iyi. Buradan incelemesine bakabilirsiniz. Detaylı olarak anlatımı mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri 2.0 diğeri 1.91 hızları. Güncelleme olarak sorun olmaz. Hiremco destek veren firmalardan biri. Takılma olmaz bu cihazlarda. İşlemcileri coğu cihaza göre iyi. Buradan incelemesine bakabilirsiniz. Detaylı olarak anlatımı mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktım ve beğendim hocam fakat anlamadığım bir kısım var 4K Netflix izleyemiyor muyum ya da YouTube diğer uygulamalarda da 1080p mi izleyeceğim eğer öyleyse neden 4K yazılmış ki internetten film izlesen de mi 1080p izleyeceğim.

Baktım ve beğendim hocam fakat anlamadığım bir kısım var 4K Netflix izleyemiyor muyum ya da YouTube diğer uygulamalarda da 1080p mi izleyeceğim eğer öyleyse neden 4K yazılmış ki internetten film izlesen de mi 1080p izleyeceğim.
Youtube ve filmleri 4k izleyebilirsiniz. Netflix 1080p olarak belirtilmiş.

Sağolun hocam yardımcı olduğunuz için bilmediğim için sık sık sorular sordum kusura bakmayın...eğer başka TV box tavsiyeleriniz varsa belirttiğim ürünler ile karşılaştırıp sonucunda TV box almak isterim.

Sağolun hocam yardımcı olduğunuz için bilmediğim için sık sık sorular sordum kusura bakmayın...eğer başka TV box tavsiyeleriniz varsa belirttiğim ürünler ile karşılaştırıp sonucunda TV box almak isterim.
Rica ederim. Bütçenize uyuyorsa, ihtiyacınızı karşılıyorsa alabilirsiniz. Güzel cihazlar. Başka beğendiğiniz cihaz varsa paylaşabilirsiniz. Özelliklerine bakarız.

Geri
Yukarı