KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED (1e) mavi ekran hatası

Kilgharrah

Hectopat
Arkadaşlar dün PC Power tuşundan çalışmadı ben de Power ve reset kablosunu çıkartıp tekrar denedim ve oldu, bugün de aynı sorunla karşılaşınca ben tekrar aynı işlemi yaptım ve çalıştı ama fanlar önce dönüyor biraz sonra duruyor sonra tekrar dönmeye başlıyordu. Sonrasında resimdeki ekran açıldı ben de fotoğraf çekip F1'e bastım ve PC açıldı, ben tam siteye girip sorunu yazarken PC bir anda mavi ekran verdi ve ben de minidump dosyasını size göndermek için arşivledim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 88
Ağ sürücünü güncelle, Kaspersky uygulamasını kaldır. Denediysen overclock işlemlerini kaldır, sorun devam ederse XMP'yi kapat. PRIME B450M-K BIOS & Firmware | Anakart | ASUS Türkiye buradan BIOS'unu güncelle, diğer 2 klavyeyi çıkart. PRIME B450M-K Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye

Bu sürücüleri Windows güncelliyor olarak bildiğim için ben indirmemiştim. BIOS sürümüm güncel şimdi kontrol ettim. Diğer 2 klavye dediğini çok anlamadım. PC'ye tek klavye bağlı başka hiçbir şey bağlamadım.

Bu sürücüleri Windows güncelliyor olarak bildiğim için ben indirmemiştim. BIOS sürümüm güncel şimdi kontrol ettim. Diğer 2 klavye dediğini çok anlamadım. PC'ye tek klavye bağlı başka hiçbir şey bağlamadım.
Tamamdır, attığım 2. Linkte "LAN" yazanı indirip kuracaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı