Çözüldü KMODE_EXCEPTİON_NOT_HANDLED hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; Compaq6720s model bilgisayar ile uğraşıyorum 3 gündür. Dün gece açarken siyah ekranda kalmıştı. RAM belleklerden birini çıkartıp başlattığımda görüntü geldi ama karşıma bu hata çıkmış vaziyettedir.

Yüklemeyi beceremedim bir anlık. Yardımcı olur musunuz? Hemen yükleyeceğim.
OneDrive üzerine Zip arşivi olarak hazırladım ama OneDrive uzun zamandır kullanmadığım için beceremedim.
@MisakiTaro hocam yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Mavi ekran RAM kaynaklı gözüküyor. Takılı olan RAM'i silgi ile silip tekrar takınız. Sonra Memtest86 ile bellek testi yapınız.
Ekran kartının yüklü değil sanırım yükleyiniz.
RAM belleklerde bir arıza olabileceğini düşünmedim değil açıkçası. Ekran kartı sürücüsü son sürüme güncellendi hocam. RAM belleklerden birini çıkarınca görüntü geliyordu. RAM slotlarını ilk gördüğüm konumda taktığımda şu anlık bir hata almadım. Ama RAM bellekleri silgi ile bir sileyim, mantıklı olur.
Ekran kartı sürücüsü için dünden beridir uğraşıyordum ama başarılı şekilde yükledim.
Bir de çok güvenmesem de BlueScreenWiew üzerinde TCP/IP protokol sürücüsü hata vermiş dedi, ama ben en son sürüme güncellemiştim.

Bir de çok güvenmesem de BlueScreenViewer üzerinde TCP/IP protokol sürücüsü hata vermiş dedi, ama ben en son sürüme güncellemiştim.
BlueScreenViewer genelde doğru göstermiyor. Burda da doğru göstermemiş.

HDD Sentinel programında diskinizin sağlık durumunu da paylaşınız.

Sağlık HD Sentinel Pro üzerinde %98 çıkmıştır. PC üzerinde olduğum için fotoğraf atamıyorum. Sadece 1 tane sector arızalı deniliyor halihazırda. Ama 13 sene için iyi olduğunu düşünüyorum.
Tamamdır. Mavi ekran alırsanız Minidump dosyasını paylaşırsınız.

Geri
Yukarı