"KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED" Mavi Ekran

dasmehdix

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
örenci
Selamlar herkese. 2014 yılından beri hiç format atmadığım bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor. Bilgisayar açılırken mavi ekran çıkıyor ve başlıktaki hata yazıyor. BIOS'a girdiğimde HDD, RAM, CPU gibi parçaları sorunsuz görüyor ve bilgi veriyor. Windows 8 ISO dosyasını USB'ye yazıp sistem geri yüklemeyi denedim. Sistem geri yükleme ve diğer sorun algılama, çözme sistemleri hata veriyor. Güç yetmeme gibi bir problem de yok zira kullanılmayan USB'leri çıkardım. İnternette CMD'ye girip komut yazılarak çözülen yolların hepsini denedim. Windows açılsa veya güvenli modda açabilsem başka yollar da var ama açamıyorum. EasyRe ismindeki programı USB'ye gömdüm. Yüzlerce kez denedim ama EasyRe de açılmıyor (tabiki boot optionstan seçiyorum). EasyRe açılsa belki çözülür ama bilemiyorum. HDD'nin içinde çok ama çok önemli dosyalarım var gitmesini istemiyorum. İlk amacım tamamen Windows'u kurtarmak. Eğer olmaz ise HDD'nin içindekileri kurtarmak istiyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı