Çözüldü KMPlayer Tek Taraftan Ses Geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Son sürümmü program?

Aynı sürümün (kmplayer 4.2.2.8) Windows 7 kurulu PC'de sorunsuz çalıştığı gördüm az önce. Ama bu bilgisayarda güncelleyip denedim sorun düzelmedi. Kmplayer 4.2.2.13 indirip kuruyorum şimdi. Sonucu yazarım. Bu arada şu saçma hata da devam ediyor:

SmartScreen'e şu an ulaşılamıyor hatası

Son sürümmü program?

Denedim sonuç aynı. (kmplayer 4.2.2.16'yı da denedim düzelmedi)

Son sürümmü program?

Tamam kmpX64 018.10.22.15 beta olan yeni versiyonunu buldum yükledim düzeldi.
En son sürümü yükledim ama onda da mouse tıklama ayarları yokmuş :) ya da ben bulamadım.
Sadece KMPlayer üzerinden oynatırken mi bu sorunu yaşıyorsunuz?
Evet. Aynı versiyonundan Windows 7 yüklü olan bilgisayarımda bu sorun yok Windows 10 yüklü olandan izliyorum filmi ama sorun var. Sadece KMPlayer'da oluyor bu. Çözemedim ses ayarlarına da baktım bulamadım sorunun nedenini. Diğer video oynatıcıları pek sevmediğimden bu programı kullnıyorum. Ama sorun var nedense Windows 10 yüklü olan PC'de.

Evet. Aynı versiyonundan Windows 7 yüklü olan bilgisayarımda bu sorun yok Windows 10 yüklü olandan izliyorum filmi ama sorun var. Sadece KMPlayer'da oluyor bu. Çözemedim ses ayarlarına da baktım bulamadım sorunun nedenini. Diğer video oynatıcıları pek sevmediğimden bu programı kullnıyorum. Ama sorun var nedense Windows 10 yüklü olan PC'de.
Son sürümmü program?

Son sürümmü program?

Aynı sürümün (kmplayer 4.2.2.8) Windows 7 kurulu PC'de sorunsuz çalıştığı gördüm az önce. Ama bu bilgisayarda güncelleyip denedim sorun düzelmedi. Kmplayer 4.2.2.13 indirip kuruyorum şimdi. Sonucu yazarım. Bu arada şu saçma hata da devam ediyor:

SmartScreen'e şu an ulaşılamıyor hatası

Son sürümmü program?

Denedim sonuç aynı. (kmplayer 4.2.2.16'yı da denedim düzelmedi)

Son sürümmü program?

Tamam kmpX64 018.10.22.15 beta olan yeni versiyonunu buldum yükledim düzeldi.
En son sürümü yükledim ama onda da mouse tıklama ayarları yokmuş :) ya da ben bulamadım.

Dosya Ekleri

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusuhyhyh.jpg
    Yeni Microsoft PowerPoint Sunusuhyhyh.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı