KMS Connection Broker Nedir?

KMS broker Windows servislerinden biridir. Zararlı değildir.
İllegal lisanslamalarda karşınıza daha çok çıkması KMS sunucularını inaktif ettiğinden kaynaklanmaktadır.
Çok teşekkürler. Bu lisanslama, bilgisayarımda bir ay kalsa (Orjinal lisans alacağım) bir problem olur mu sizce? Ben 2 yıldır böyle kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım ama bir de size sormak istedim.

Aynı durum bende bir kaç ay önce office uygulamasını etkinleştirmek için kms programı kullandım sonrasında pişman olarak bu programı sildim fakat görev yöneticisinde kms connection broker çalışıyor, daha önce varmıydı bilmiyorum nette araştırınca bunun bir microsoft programı olduğu yazıyor, öğrenmek istediğimde bu program lisanlama programı yüklediğimden sonra mı geldi yoksa önceden de varmıydı?

Bende yok çünkü KMS servisleri dahil gereksiz servisleri kaldırdım.
Ve buna kafayı taktığım için içim rahat değil format atmama gerek varmı ne düşünüyorsunuz?
İllegal lisanslama kullandıysanız aynı problem onda da çıkmakta aynı servisi kullandığı için. Kullandıysanız yine de siz bilirsiniz atmak istiyorsanız atarsınız, tabi yasal lisans kullanmak istiyorsanız.

KMSpico, Office yazılımlarının lisanslanmasında da kullanılıyor. Bu sebeple yüklemiş olabilirsiniz ya da güvenilir olmayan bir yerden indirdiyseniz içinde gelmiş olabilir.
Program kaldırma listesinde KMS varsa kaldırın. Yoksa dosyalarını bulup silin.
yardım etsene bende de office için var sanırım silsem ne olur bu arada update açılmıyor ve defender da bunun sebeni nedir kms yüzünden mi pc yi 2.ci el aldımda

KMSpico, Office yazılımlarının lisanslanmasında da kullanılıyor. Bu sebeple yüklemiş olabilirsiniz ya da güvenilir olmayan bir yerden indirdiyseniz içinde gelmiş olabilir.
Program kaldırma listesinde KMS varsa kaldırın. Yoksa dosyalarını bulup silin.

Bu arada 3 yıllık konu. Ama hayır sppextcomobj Windows dosyasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı