Çözüldü KMS Connection Broker Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheMeteAdam

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F, 16 GB Team Force 3200 mhz 16Cl, Sandisk SN570 500GB, Toshiba Mq01abd100 1TB, Rx 6500 XT, MSI H510M-A PRO.
Meslek
Day Trader
Arkadaşlar yaptığım doğru bir şey değildi ancak arkadaşım önerdiği için Windows'u etkinleştirmeyi denedim. Ve bunun için cmd'den KMS komutunu yazdım. Bundan sonra da görev yöneticisinde KMS Connection Broker gördüm. Dosya konumuna aç dediğimde SppExtComObj.exe vardı, ne olduğunu bilmiyorum. Bu nedir?

Arkadaşlar yaptığım doğru bir şey değildi ancak arkadaşım önerdiği için Windows'u etkinleştirmeyi denedim. Ve bunun için CMD'den KMS komutunu yazdım. Bundan sonra da görev yöneticisinde KMS connection broker gördüm. Dosya konumuna aç dediğimde SppExtComObj.exe vardı, ne olduğunu bilmiyorum. Bu nedir?

Dediğiniz dosya Windows etkinleştirmesinden kalma bir dosya.

Artı -1 Eksi
Peki bu KMS dosyasını nasıl sileceğim? Silinmiyor yetkiniz yok diyor. Uninstaller ile sil diyorum gene silemiyor.
Arkada hep bir işlem yapılması ve ileride büyük kod yığınına dönüşmesi demek. Key'ler zaten çok pahalı değil, alın bir tane kullanın.

KMS Windows'u kaçak yollardan etkinleştirmeye yarayan bir program hocam. Bu programı bende kullandım sistemi uzun vaadede sıkıntıya sokuyor yakın zamanda orijinal Windows'a geçeceğim. Görev yöneticinde gözüken bu lanet programın sunucuları.😌

Artı -1 Eksi
KMS yöntemini manuel yaparsanız yani KMSpico, KMS Auto gibi programlar kullanmazsanız nispeten güvenlidir. Yine de internetteki çalıntı/kurum artığı lisanslardan kullansanız daha iyi olur.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı