KMS dosyaları virüs mü?

KMS çalışıyor işte.
Saydığın nedenlerin hiçbiri kesin kanıt taşıyan nitelikte nedenler değil. KMS (Key Management System) Windows servisidir ayrıca bunu da öğrenmiş oldun. KMSpico denilen sunucu gölgelendirmenin ise zararlı bir yazılım "olup olmadığı" belli değildir. Tedbir amaçlı, güvenlik amaçlı ben de kullanılmasını önermiyorum fakat bilmediğiniz konuları biliyormuş gibi sert üslüpla konuşmamalısınız. 15 liralık retail key alıp burada korsan savunamazsınız algısı yaratmayın insanlarda. İsteyen istediğini kullanır. Sanki 1500 lira verip orijinal lisans almış gibi yargılıyorsunuz burada insanları. Konu sahibine dönecek olursak, temiz bir kurulum yapmanı öneririm. Fare imlecinin yanında yer alan imge arka planda çalışan, çalışmakta olan bir işlem varsa ortaya çıkar. KMSpico böyle şeylere neden olmaz.

Saydığın nedenlerin hiçbiri kesin kanıt taşıyan nitelikte nedenler değil. KMS (Key Management System) Windows servisidir ayrıca bunu da öğrenmiş oldun. KMSpico denilen sunucu gölgelendirmenin ise zararlı bir yazılım "olup olmadığı" belli değildir. Tedbir amaçlı, güvenlik amaçlı ben de kullanılmasını önermiyorum fakat bilmediğiniz konuları biliyormuş gibi sert üslüpla konuşmamalısınız. 15 liralık retail key alıp burada korsan savunamazsınız algısı yaratmayın insanlarda. İsteyen istediğini kullanır. Sanki 1500 lira verip orijinal lisans almış gibi yargılıyorsunuz burada insanları. Konu sahibine dönecek olursak, temiz bir kurulum yapmanı öneririm. Fare imlecinin yanında yer alan imge arka planda çalışan, çalışmakta olan bir işlem varsa ortaya çıkar. KMSpico böyle şeylere neden olmaz.
İroniyse komik, değilse daha komik.

İroniyse komik, değilse daha komik.
İroni değil. Apur supur kaynağı belli olmayan, bugüne kadar ispatlanmamış nedenler sunuyorsunuz. Yaşınız da küçük belli. Windows sunucularını illegal sunuculara iletiği, bu nedenle Windows ve virüs programları tarafından tehlikeli kategorisinde yer alan bir yazılım KMSpico ve KMSnano. Kullanılmasını önermiyorum diye söyledim zaten. Bir daha iddiasında bulunduğunuz konuları "güvenilir" kaynaklara dayanarak söylerseniz iyi olur. Aksi halde cahil konumuna düşersiniz. Bu konuda olduğu gibi.

Saydığın nedenlerin hiçbiri kesin kanıt taşıyan nitelikte nedenler değil. KMS (key management System) Windows servisidir ayrıca bunu da öğrenmiş oldun. KMSpico denilen sunucu gölgelendirmenin ise zararlı bir yazılım "olup olmadığı" belli değildir. Tedbir amaçlı, güvenlik amaçlı ben de kullanılmasını önermiyorum fakat bilmediğiniz konuları biliyormuş gibi sert üslüpla konuşmamalısınız. 15 liralık Retail key alıp burada korsan savunamazsınız algısı yaratmayın insanlarda. İsteyen istediğini kullanır. Sanki 1500 lira verip orijinal lisans almış gibi yargılıyorsunuz burada insanları. Konu sahibine dönecek olursak, temiz bir kurulum yapmanı öneririm. Fare imlecinin yanında yer alan imge arka planda çalışan, çalışmakta olan bir işlem varsa ortaya çıkar. KMSpico böyle şeylere neden olmaz.

Peki madem key management System Windows servisi o zaman neden Kaspersky virüs algıladı?

Peki madem key management System Windows servisi o zaman neden Kaspersky virüs algıladı?
KMS ile KMSpico farklı şeyler bunu anlatmaya çalıştım. KMS Windows servisidir. KMSpico ise Windows'un servisini Windows sunucuları yerine resmi olmayan sunuculara ileterek 180 günde bir lisansınızı yenileyen bir araçtır. Fakat bunu yaparken güvenliğinizi ihlal eder. Çünkü artık Windows sunucularına değil, illegal bir sunucuya bağlı olursunuz.

Benim babam bilgisayarcı, daha doğrusu elektronik öğretmeni ama bilgisayar alanında çalışıyor.

Kendisi bile zaten ısrarla kullanılmaması gerektiğini söylüyor.
Arkada ne olup olmadığı belli değil.

Orijinal KMS servisinin ne işe yaradığını zaten biliyorum, bana anlatmanıza gerek yok.
Ben burada KMSpicodan bahsediyorum.
Orijinal KMS Enterprise lisanslarını yenilemeye yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı