KMS Full silinmiş midir?

Ufuk Kayax

Kilopat
Daha fazla  
Windows'u etkinleştirmek için KMS programını kullanmıştım ama pişman oldum ucuza orijinal lisans Key almaya karar verdim. KMS kurulumunu sildim başlangıç arama kısmında KMS yazısı geçen her şeyi sildim. Hiçbir uzantı vs gözükmüyor. Sizce KMS komple silinmiş midir yoksa kalıntı dosya bırakmış mıdır? Temiz kurulum yapamam çünkü çok dosyam var.

Hocam kendi sitesinden yükleyince bir sorun olmuyor diye biliyorum ben.
Oluyor hocam, sistemin işleyiş durumunu anlattım zaten. Farklı bir sunucuya bağlanıp o sunucuyu Windows sunucusu gibi gösteriyorsunuz, birnevi etkinleştirme sistemini kandırıyorsunuz yani. Aynı zamanda program arkada çalışıp bilgisayarı yoruyor, verileriniz başka bir sunucuya bağlandığınız için de tehlikede oluyor. Kendi sistemi virüs dolu zaten, kaldırsanız bile kalıntılar kalabiliyor. Temiz kurulum en sağlıklısı oluyor bu yüzden, önceden tecrübe edindiğim ve sistemi merak edip araştırdığım için biliyorum.

Oluyor hocam, sistemin işleyiş durumunu anlattım zaten. Farklı bir sunucuya bağlanıp o sunucuyu Windows sunucusu gibi gösteriyorsunuz, birnevi etkinleştirme sistemini kandırıyorsunuz yani. Aynı zamanda program arkada çalışıp bilgisayarı yoruyor, verileriniz başka bir sunucuya bağlandığınız için de tehlikede oluyor. Kendi sistemi virüs dolu zaten, kaldırsanız bile kalıntılar kalabiliyor. Temiz kurulum en sağlıklısı oluyor bu yüzden, önceden tecrübe edindiğim ve sistemi merak edip araştırdığım için biliyorum.
Hocam araştırdığınız için bildiğinizi varsayarak soruyorum;
Logosu kırmızı - beyaz renklerde olup, logoda küçük 'd' harfi yer alan forumda bir konu var bununla ilgili :D . CMD üzerinden Windows 10 etkinleştirmeyi anlatıyor. Orada yapılan işlemler zararlı mıdır sistem için? Eğer bilmiyorsanız Steam'den linkini atabilirim bahsettiğim konunun.

Hocam araştırdığınız için bildiğinizi varsayarak soruyorum;
Logosu kırmızı - beyaz renklerde olup, logoda küçük 'd' harfi yer alan forumda bir konu var bununla ilgili :D . CMD üzerinden Windows 10 etkinleştirmeyi anlatıyor. Orada yapılan işlemler zararlı mıdır sistem için? Eğer bilmiyorsanız Steam'den linkini atabilirim bahsettiğim konunun.
Biliyorum, onu da birkaç ay öncesinde test ettim. KMSpico uygulamasını kullanmadan sunucu değiştiriyorsunuz yine aynı mantık yani. İşin kötü yanı verileriniz yine farklı sunucuya bağlanıyor ve Windows sunucusuna geri bağlanamıyorsunuz. Zaten verilen kodlar arasında açık bir şekilde kms geçiyor dikkat ederseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı