KMS.msguides.com güvenli mi?

Kenarda duracak bir bilgisayar aslında. Şuan lisans yok. Acaba böyle kullansam sıkıntı yaşar mıyım?
Ortalama 4 aydır Windows 8.1 kullanıyorum. Sıkıntısı yok, bende lisans almadım. Sadece belirli aralıklarla "Windowsu etkinleştir" yazısı çıkıyor, çoğunlukla boştayken. Ondan da çıkınca sorun düzeliyor.

Kenarda duracak bir bilgisayar aslında. Şu an lisans yok. Acaba böyle kullansam sıkıntı yaşar mıyım?

Can değer'i biliyorum kendisini de severek izlerim. Bu videosunu görmemiştim sağ ol.

Bana güvenilir bir yerden link atabilir misiniz peki?

Can değer'in söylediğine göre 3 yıl önce KMSpico'nun orijinal sitesi telif haklarından dolayı kapanmış şu an internette olan indirmelerin hepsi sizin bilgisayarınızı "Zombi" yapıyor ve "BotNet" saldırılarında kullandırıyor.

Ortalama 4 aydır Windows 8.1 kullanıyorum. Sıkıntısı yok, bende lisans almadım. Sadece belirli aralıklarla "Windowsu etkinleştir" yazısı çıkıyor, çoğunlukla boştayken. Ondan da çıkınca sorun düzeliyor.
O zaman böyle kalsın gerek yok bir süre.

Zaten sürekli kullanmayacağım.

KMSpico Windows dağıtımınızı etkinleştirmiyor. Sadece mevcut lisansınızı farklı şekillere sokarak uzatıyor. Bunu yaparken, zamanladığı görev ve işlemler yüzünden bilgisayarınıza ek yük bindiriyor. Bir süre işlem tekrar ettikçe yük artıyor ve arka planda akıp giden bir kod çöplüğü meydana geliyor.

Kısaca bilgisayarınıza yük bindiriyor ve bilgisayarınızın güvenliği azalıyor.

Kardeş kod çöplüğü KMSpico için yazılmış 2014 Technopat makalesinde. Ben kullanmıyorum bunları başka bir şey kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı