KMS nasıl kaldırılır?

Ben CMD'den KMS komutu girmiştim.
O zaman sisteminizde bir kalıntı bile yoktur. Şu anda sadece korsan KMS sunucusu ile etkinleştirme yapmışsınız. Windows ayarlarından orijinal bir lisans girmeniz yeterli olacaktır.

Bu arada korsan KMS sunucusu ile çevrimiçi KMS etkinleştirmesi yapıldığında KMS sunucusuna giden bilgiler daha çok etkinleştirmeyi sürdürme amaçlı bilgiler. Tek sıkıntı yaratabilecek bilgi IP adresi. Eğer statik IP kullanıyorsanız ve sunucu host ediyorsanız KMS sunucusunu işletenler IP adresinizi görebileceği için sürekli DDoS saldırısı yiyebilirsiniz. Onun dışında sanılanın aksine sistemi tamamen ele geçirme gibi özellikleri yok.

Sadece orijinal bir lisans satın alın ve sisteme girin. Yapacağınız şey bu kadar.

Komut girdiysen o KMS oluyor, Pico dediğin şey zararlı bir yazılım. Ben komutla 10 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım da sen illa lisans almak istiyorsan bir format atıp temiz kurulum yap.
Şu an bilgisayar sıfırlanıyor da bunu USB bellek ile mi temiz kurulum yapıyoruz

Şu an bilgisayar sıfırlanıyor da bunu USB bellek ile mi temiz kurulum yapıyoruz?
Sıfırlama değil, USB bellek ile temiz kurulum yapın. Sıfırlama işlemi format olmuyor. Sadece mevcut Windows dosyaları ile yeni bir kurulum oluşturuluyor. Etkinleştirmeyi de silmiyor sıfırlama işlemi. USB flash bellek ile format atın.

Sıfırlama değil, USB bellek ile temiz kurulum yapın. Sıfırlama işlemi format olmuyor. Sadece mevcut Windows dosyaları ile yeni bir kurulum oluşturuluyor. Etkinleştirmeyi de silmiyor sıfırlama işlemi. USB flash bellek ile format atın.
Peki temiz kurulum yaptıktan sonra yine birşey olmaz demi çok korkuyorum birşey olcak diye bilgisayara

Peki temiz kurulum yaptıktan sonra yine bir şey olmaz değil mi? Bilgisayara bir şey olacak diye çok korkuyorum.
Bir şey olmaz. Temiz kurulum sonrası sorunsuz kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz lisans bile girmeden sağ altta "Windows'u Etkinleştir" yazısı ile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı