KMS nasıl kaldırılır?

furkanevn

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak için (1-2 yıl önce) CMD ile kod yazmıştım ve PC'yi kullanmaya devam etmiştim fakat aradan bayağı süre geçtikten sonra birşye fark ettim bilgisayar açıldığında (şifre girme yeri) biraz bekleyince orta da reklam vb. Microsoft'un yazıları çıkıyor Windows 11 kullanlar bilir neyse orada Minecraft artık Game Pass'te yazıyordu dedim MC bayağıdır Game Pass'te bu işte bir iş var neyse aklıma Windows'u KMS ile etkinleştirdiğim geldi onu araştırdım ve KMS kaldırma rehberlerini yaptım aradan 1-2 gün geçti sağ alt kısımda Win etkinleştir yazısı hala yoktu arada bir çıkıyordu bende ayarlardan etkinleştirme kısmına geldim orada sorun gider yazıyordu bende bastım bir baktım Windows 11 etkinleştirildi yazdı CMD'den kontrol ettim yine KMS sunucusuna atmış beni gezdiğim forumlarda format en temiz çözüm diyorlardı onu denesem düzelir mi ve ek olarak nasıl Windows'u tamamen silip baştan kurabilirim?

Dosya Ekleri

• Ayarlar 1.01.2024 21_22_00.png
    Ayarlar 1.01.2024 21_22_00.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 39

Dosya Ekleri

• Ayarlar 1.01.2024 21_22_00.png
    Ayarlar 1.01.2024 21_22_00.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 29
Format atmayacak mısınız zaten format atınca KMS'de gider.

Windows kurma rehberini atmışsınız teşekkür ederim tek sorum bu kurulumu yapmadan önce bu diski nasıl tamamen sıfırlayacağım yoksa kurulum yapılırken Windows kendini formatlıyor mu?

CMD işlemi ile KMS kaldırılabilir ama geçici sanırım benim de arada sırada tekrar etkinleştiriliyor. Format atarsanız tamamen silinir.

Format atmanız gerekli benim de tekrardan KMS ile etkinleşiyordu, çözüldü.

Geri
Yukarı