kms8.msguides.com ile aktifleştirilen Windows'u geri alma

Bariso

Centipat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba, Windows'umu 2 hafta önce CMD üzerinden kms8.msguides.com serveri ile etkinleştirdim. Birkaç kod girdim ve etkinleştirme yazısı kalktı. Ama şimdi lisans alacağım ve tekrar normal Windows serverına dönmek istiyorum. Formatla tamamen sıfırlayabilir miyim? Formatsız sıfırlamanın bir yolu var mı?
Not: KMSpico yazılımını indirmedim, CMD üzerinden aşağıdaki kodları yazdım:
slmgr /ipk ÜRÜN Aktivasyon kodu
slmgr /skms kms8.msguides.com
slmgr /ato
Birkaç kod ile silmeyi denedim, şu an ayarlarda ürün etkin değil diyor ama sağ altta Windows'u etkinleştirin yazısı da gözükmüyor. Tamamen kaldırılıp kaldırılmadığından tam emin değilim. Ayrıca bu aktifleştirmenin bilgisayara bir zararı var mı? Yavaşlatma, CPU'yu yorma vesaire.

Merhaba, Windows'umu 2 hafta önce CMD üzerinden kms8.msguides.com serveri ile etkinleştirdim. Birkaç kod girdim ve etkinleştirme yazısı kalktı. Ama şimdi lisans alacağım ve tekrar normal Windows serverına dönmek istiyorum. Formatla tamamen sıfırlayabilir miyim? Formatsız sıfırlamanın bir yolu var mı?
Not: KMSpico yazılımını indirmedim, CMD üzerinden aşağıdaki kodları yazdım:
slmgr /ipk ürün aktivasyon kodu.
slmgr /skms kms8.msguides.com
slmgr /ato
Birkaç kod ile silmeyi denedim, şu an ayarlarda ürün etkin değil diyor ama sağ altta Windows'u etkinleştirin yazısı da gözükmüyor. Tamamen kaldırılıp kaldırılmadığından tam emin değilim. Ayrıca bu aktifleştirmenin bilgisayara bir zararı var mı? Yavaşlatma, CPU'yu yorma vesaire.

Temiz kurulum yapın.

En sağlıklısı temiz kurulum. Yapmak istemiyorsanız şunu deneyebilirsiniz:

En sağlıklısı temiz kurulum. Yapmak istemiyorsanız şunu deneyebilirsiniz:
Buradaki kodlar ile sıfırladım sanırsam windows etkin değil diyor.Sağ alttaki windows etkinleştir yazısıda 1 2 güne gelecek sanırsam.
Merhaba,benim gibi harici bir yazılım kullanmadan sadece cmd üzerinden aktivasyon yapanlar için çözüm yöntemi :
1. Kod : slmgr.vbs /upk
2. Kod : slmgr.vbs /cdns
3. Kod : slmgr /ckhc
4. Kod :slmgr /rearm.
Yaptığım araştırmada KMSpico.exe ile kurulum yapılmadığı sürece sistemde kalıntı bırakılmadığını ve format işlemine gerek olmadığını öğrendim. Benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlar yukarıdaki kodlar ile windowsu kmspico serverından ayırabilirler.

Son düzenleme:
@Bariso Usta eminiz değil mi? Bu şekildede oluyor ki bencede cmd üzerinden yapıldığı için bi dosya vs. indiğini zannetmiyorum. Bu şekildede olduğunu umut ediyorum ama sanırım yinede temiz kurulum yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı