KMS'den kurtulma

KMS büyük ihtimalle tamamen kalktı. Orijinal bir Key alın ve etkinleştirin. Bir daha format atmaya gerek yok zaten atmıştınız.

Orijinal bir Key ile Windows'u etkinleştirdiğimde sorun tamamen çözüme kavuşacak mı? Yoksa KMS'nin hala arka planda işlem yapma ihtimali var mı? Biliyorum çok fazla soru sordum ama böyle şeylerden fazlaca tırsan birisi olarak neden böyle saçma sapan bir işe kalkıştığımı hala sorguluyorum. Kusura bakmayın bu yüzden.

Orijinal bir Key ile Windows'u etkinleştirdiğimde sorun tamamen çözüme kavuşacak mı? Yoksa KMS'nin hala arka planda işlem yapma ihtimali var mı? Biliyorum çok fazla soru sordum ama böyle şeylerden fazlaca tırsan birisi olarak neden böyle saçma sapan bir işe kalkıştığımı hala sorguluyorum. Kusura bakmayın bu yüzden.
Kaldırdınız zaten.

Kaldırdığımı söylediniz fakat ben hala Windows'u kişiselleştirebiliyorum. Bunun nedeni nedir? Ayrıca anakarta işlendiyse bunu nasıl anlayabilirim?
Kaldırdığımı söylediniz fakat ben hala Windows'u kişiselleştirebiliyorum. Bunun nedeni nedir? Ayrıca anakarta işlendiyse bunu nasıl anlayabilirim?

Evet. Üşenmedim gidip rehber yaptım.

Çok sağ olun. Ben de dahil birçok insanın faydalanacağı bir rehber olmuş. Ellerinize sağlık.
Kaldırdınız zaten.

Windows, tekrar etkinleştirmediğim haline döndü. Bu, sorunun çözüldüğü anlamına mı gelir? KMS'nin arka tarafta hala işlem yapma ihtimali var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı