KMSpico'dan kurtulma

zollaV12

Hectopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarımi ilk aldığımda götürdugum bilgisayarcı KMSpico ile Windows 10 ve Office yüklemiş. Bugün Malwarebytes ile dosyalarini kaldırdım. Komut iştemcisinden lisanslari kaldirdim ve temiz format atıp Windows 11 gececegim.
Lisansi saglamlisans.comdan almayi düsunuyorum guvenilir midir ve KMSpico'dan kurtulmus muyumdur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atarsan kurtulursun. Sağlamlisans güvenilirdin sıkıntı olmaz.

Ben bilgisayarımi ilk aldığımda götürdugum bilgisayarcı KMSpico ile Windows 10 ve Office yüklemiş. Bugün Malwarebytes ile dosyalarini kaldırdım. Komut iştemcisinden lisanslari kaldirdim ve temiz format atıp Windows 11 gececegim.
Lisansi saglamlisans.comdan almayi düsunuyorum guvenilir midir ve KMSpico'dan kurtulmus muyumdur?

Evet güvenilir ben de oradan aldım. KMSpico format sonrası kalmaz.

Bende format ile kaldırdım şu bilgisayarcı kardeşlerime abilerime iletiyorum lütfen orijinal Windows diye kandırmayın KMSpico yüklüyorsunuz yeter! Bana da aynısını yaptılar yav!

Bu ikisinin arasındaki fark nedir? Hangisini almalıyım?

Bu ikisinin arasındaki fark nedir? Hangisini almalıyım?

OEM anakarta gömülüdür yani kurulumda Pro mu Home mu kursun demeden Pro olduğunu anlar anakarttan ve internete bağlandığında etkinleştirir. Üstteki hakkında bilgim yok.

İlkini alın. Biri Retail diğeri OEM key farklarına şu konudan ulaşabilirsiniz.
Retail alıp Microsoft hesabına bağlayın her format sonrası hesabınıza girmenizle otomatik etkinleşir. Hem başka bilgisayara da geçirilebiliyor. OEM de bu mevcut değil.

Ayrıca bunu alıp Windows 11 de etkinleştirme yapabilirsiniz.

Bir sorum daha var D diskimde oyunlar yüklü oyunları sileyim mi ve format sırasında siline biliyor mu ya da gerek var mı?

Bir sorum daha var D diskimde oyunlar yüklü oyunları sileyim mi ve format sırasında siline biliyor mu ya da gerek var mı?
Format direkt herşeyi siliyor zaten.

Geri
Yukarı