KMS'den kurtulmak için format atmak

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çok fazla dosyam ve uygulamam var. Bunları silip yüklemeye de üşeniyorum.

Sistemimde değişik bir kasma ve ghosting sorunu var. Bu sorunun KMS'den de olabileceğine düşünmeye başladım. Çünkü Windows'u etkinleştir yazısı cıktı crackli olmasına rağmen. Çok fazla dosyam ve uygulamam var. Sizce değer mi orijinale geçmeye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizce kasma ve ghosting sorunu bundan dolayı olabilir mi?

Office programı kullanıyorsan öğrenci de değilsen orijinal Windows'a geçtiğin zaman onu da satın alman lazım. KMS Office'i de etkinleştiriyor çünkü.
Bu Windows Update'leri yaptıktan sonra KMS genelde tekrar etkinleştirme istiyor. Kasma ve ghosting sorununa gelirsek bundan dolayı da olmayabilir. Sistem özelliklerini bilmiyoruz. Belki SSD sağlığın kötüdür. Veya başka bir sorunlarda olabilir.

Hocam sizce kasma ve ghosting sorunu bundan dolayı olabilir mi?
KMS Kullandığını kendin söylüyorsun. KMS bir ürün anahtarını işletim sistemine entegre edip Microsoft'un seni görmemesi için sistem dosyalarını değiştirip engelleyen ve Microsot ile bağı kestiren bir yazılım. + Bunu yapabilecek kadar art niyetli insanlar sence başka neler yapabilir?

Al kurtul kardeşim. Ben Windows XP'den bu yana sadece 2 kez ürün anahtarı aldım. Şirket zaten para göz bir şirket olsa, her işletim sistemi için ürün anahtarı almaya teşvik eder.

Bırakın da adamlarda biraz kazansın ve yazılım geliştirebilmek için ilerleyebilsinler.

Office programı kullanıyorsan öğrenci de değilsen orijinal Windows'a geçtiğin zaman onu da satın alman lazım. KMS Office'i de etkinleştiriyor çünkü.
Bu Windows Update'leri yaptıktan sonra KMS genelde tekrar etkinleştirme istiyor. Kasma ve ghosting sorununa gelirsek bundan dolayı da olmayabilir. Sistem özelliklerini bilmiyoruz. Belki SSD sağlığın kötüdür. Veya başka bir sorunlarda olabilir.

SSD sağlığı çok iyi hocam CrystalDiskInfo'da.

Çok fazla dosyam ve uygulamam var. Bunları silip yüklemeye de üşeniyorum.

Sistemimde değişik bir kasma ve ghosting sorunu var. Bu sorunun KMS'den de olabileceğine düşünmeye başladım. Çünkü Windows'u etkinleştir yazısı cıktı crackli olmasına rağmen. Çok fazla dosyam ve uygulamam var. Sizce değer mi orijinale geçmeye?

İstersen CMD programı ile KMS etkinleştirmesini kaldırabilirsin.

Forumda korsan önerilmiyor. Yorumda KMS'yi kullan diyen olmayacak haberin olsun 😀

KMS kullandığını kendin söylüyorsun. KMS bir ürün anahtarını işletim sistemine entegre edip Microsoft'un seni görmemesi için sistem dosyalarını değiştirip engelleyen ve microsot ile bağı kestiren bir yazılım. + bunu yapabilecek kadar art niyetli insanlar sence başka neler yapabilir?

Al kurtul kardeşim. Ben Windows XP'den bu yana sadece 2 kez ürün anahtarı aldım. Şirket zaten para göz bir şirket olsa, her işletim sistemi için ürün anahtarı almaya teşvik eder.

Bırakın da adamlarda biraz kazansın ve yazılım geliştirebilmek için ilerleyebilsinler.

Hocam bende 8 GB bellek var 7, 32 GB gösteriyor ve 16 GB Bellek'te yok yanımda. Sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı