Rehber KMSpico aktivasyonu nasıl kaldırılır?

KMSpico bende varken kalıcı etkinleştirildi diyordu.
Anladım. Kmspico ile kms tools farklı şeylermiş. Kms güvenli diyorlar bu ucuza satılan oem key ler ile aynı kapıya çıkıyor diyorlar. Ne yapsam bilemedim bir daha Windows kurmakla uğraşmam gerekiyorsa yaparım tabi de pro yüklenmiş ve güvenliyse boşuna silinmesin diye de düşünüyorum.

Tavsiyem direkt format atmanız format dışında asla ama asla gitmiyor.
Format atmadan önce herhangi birşey yapmamıza gerek var mı peki sadece format atmak yeterli olur mu?

Eğer önemli dosyaların varsa yedekleme yap. Ayrıca tekrardan Windows 10 kurmak için USB belleğe Windows 10 atman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim. Sadece aklımda bir soru kaldı şimdi kms ile kurulmuş bu Windows benim eski orjinal lisansımı geçersiz hâle getirmiş midir?

Emin değilim formattan sonra eski keyi deneyin.
Ben hiç key kullanmadım hep dijital lisansla yaptım. Bilgisayarı ilk aldığım zamanlar belki öyle kurmuşlardır fakat o zaman bunları anlayacak yaşta değildim o yüzden bilmiyorum Bir de görseldeki gibi bir şey çıktı ne olduğunu anlamadım tıklayınca açılmıyor.

Dosya Ekleri

• 494C2587-C220-4A67-8BD5-F2FB887D641A.jpeg
    634,7 KB · Görüntüleme: 67
Ne yaptınız da bu çıktı hocam?

Ne yaptınız da bu çıktı hocam?

Kendi kendine olmuş. Bende yeni fark ettim.
Görsel olarak eklediğim şeyler için de virüs taraması yaptım malware ile herhangi bir şey bulmadı ama.

Dosya Ekleri

• DF38F5E0-8945-49DA-8E0B-01132C666281.jpeg
    532,3 KB · Görüntüleme: 65
  • 4DBF9F69-DA11-458B-A9B6-7EDCFAE45E5C.jpeg
    503,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 1D4BFC98-5199-4A33-9453-54D6D6E3D3EC.jpeg
    518,1 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Kendi kendine olmuş. Bende yeni fark ettim.
Görsel olarak eklediğim şeyler için de virüs taraması yaptım malware ile herhangi bir şey bulmadı ama.

Tamam virüs taramasını boş verip videodaki gibi format atar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…