KMSpico bulunan sistemde lisans etkinleştirme

184424

Hectopat
Makaleler
2
KMSpico'lu bir bilgisayara 50₺'lik Windows 10 Pro OEM key alıp etkinleştirme yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce KMS silinmeli, daha sonra yapılabilir. KMS silindikten sonra virüs taraması da yaptırın.

KMSpico'yu çoktan silmiştim 2 tane antivirüs programı ile tarattım virüs bulunanları sildim. Formatsız yapabilir miyim artık?

Ayarlarda etkinleştirme kısmından ürün anahtarını değiştir kısmından yapabilirsiniz.Sonra da tavsiyem bi hesabınızla ilişkilendirin lisansınızı.

Ayarlarda etkinleştirme kısmından ürün anahtarını değiştir kısmından yapabilirsiniz.Sonra da tavsiyem bi hesabınızla ilişkilendirin lisansınızı.
Çok teşekkür ederim kardeşim. Sahibinden.com'da 25 liraya keyler satılmakta 1 tane alıp deneyeceğim herhangi bir hata çıkar mı ? Cevaplarsan sevinirim. Selamlar.

Önce KMS silinmeli, daha sonra yapılabilir. KMS silindikten sonra virüs taraması da yaptırın.
Selamlar. Çoktan silmiştim o kötü dosyayı düzenlicede tarama yapıyorum. Peki key alırsam ve bunu cmd den önce şimdiki keyimi silip öyle mi denemek zorundayım? Ayrıca etkinleştiremedik gibi bir durum karşısına gelmem mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı