KMSpico güvenilir midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir de üstte bir şey olmadı bilgisayarıma diyenler var ya, bir gece ansızın basabilir o virüs sizi. Ben zararlı olduğunu gördüğüm anda sisteme format attım. Bir de gelmişler şaka gibi eğeğeğe bir şey yoQ moruQ(!).

Böyle bir de üstte bir şey olmadı bilgisayarıma diyenler var ya, bir gece ansızın basabilir o virüs sizi. Ben zararlı olduğunu gördüğüm anda sisteme format attım. Bir de gelmişler şaka gibi eğeğeğe bir şey yoq moruq(!).

Bilgisayarımı KMSpico ile etkinleştirdiğim anda çok garip bir şey oldu. Bilgisayar takılarak işlem yapıyordu. R5 3600 olan sistem Microsoft Edge oyunlar ve Windows dahil sanki her saniye FPS düşmesi yiyormuşum gibi oluyordu. Baştan format attım OEM Key aldım ve şu an sıkıntı yok ben de önermiyorum.

Orjinali 1000TL olan anahtarı 20TL ye almanın KMSpico programından farkı yok bence. Kaç yıldır kullanıyorum bir kere bile zararını görmedim. Biri de kredi kartınızı çalar demiş...

Bilgisayarımı KMSpico ile etkinleştirdiğim anda çok garip bir şey oldu. Bilgisayar takılarak işlem yapıyordu. R5 3600 olan sistem Microsoft Edge oyunlar ve Windows dahil sanki her saniye FPS düşmesi yiyormuşum gibi oluyordu. Baştan format attım OEM Key aldım ve şu an sıkıntı yok ben de önermiyorum.
Ben de bir şey olmadı, yandaki yazı gitti. Fakat içimde bir nasıl diyeyim içime kurt düştü. Araştırdım kart bilgileriniz, şifreleriniz çalınabilir yazılarını görünce direkt olarak format attım. Windows'u etkinleştir yazıyor sağda fakat içim rahat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı