KMSpico Hataları

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
KMSpico ilettinden kurtulmak istiyorum, ama CMD'ye ''slmgr/..'' falan yazınca böyle bir hata alıyorum;

1618079328243.png

Bu da, etkinleştirme menüsünde aldığım hata;
1618079386204.png

Bu program sülük gibi yapışıyor, illaki kalıntı bırakıyor. Pek demem ama temiz kurulum gerekli.
Evet hocam kesinlikle öyle, bir gün PC'yi açarken ''Windows yakında dolacak'' ibaresi geldi. Bu arada PC'yi Amasya'da bir yerden almıştık. Deneme sürümü değil, tam sürümdü. Bende hata yaparak etkilenleştirme aracı kullanmıştım.
Format atmadan geçmez.
Öyle gözüküyor, format atmayı da bilmiyorum. Kendi Serial Key'imi de bilmiyorum. İnternetten almaya kalksam neredeyse uçuk fiyatlar. Ama W10 falan öyle değil.

Sistemim yeterli değil, zaten burada zamanında sormuştum çoğu kişi W8.1'de kalmamı söyledi.
Knk e7400, hd3650(Amd'nin sitesinde 8.1 ve 10 driverı yok), ddr2 4gb ram, sata 2 köfte bi harddisk ile W10 single kullanıyorum.
Formattan sonra güncellemeleri halettim uzun sürüyor bir tanesi. Daha sonra disk temizleme ve gerekliyse birleştirme yapılır. Mağaza güncellemelerini falan da dün halledip bleachbit isimli programıla bakımını yaptım.
Benim ekran kartı sürücüsünde visual 2010 kuruluyordu elle onları da kurdum gül gibi geçiniyoruz. :) Directx web yükleyiciyi de gerekliyse kurarsın.

Knk e7400, hd3650(Amd'nin sitesinde 8.1 ve 10 driverı yok), ddr2 4gb ram, sata 2 köfte bi harddisk ile W10 single kullanıyorum.
Formattan sonra güncellemeleri halettim uzun sürüyor bir tanesi. Daha sonra disk temizleme ve gerekliyse birleştirme yapılır. Mağaza güncellemelerini falan da dün halledip bleachbit isimli programıla bakımını yaptım.
Benim ekran kartı sürücüsünde visual 2010 kuruluyordu elle onları da kurdum gül gibi geçiniyoruz. :) Directx web yükleyiciyi de gerekliyse kurarsın.
Hocam donanım şöyle;

İşlemci: Intel Caleron, N2830 2.16GHz
Bellek: 4 GB
DirectX Sürümü: 11
Ekran Kartı ve Boyut: Intel HD Graphics | 1366 X 768

Açıkcası pek doğru bulmuyorum, ama yorumunu almak isterim

Hocam donanım şöyle;

İşlemci: Intel Caleron, N2830 2.16GHz
Bellek: 4 GB
DirectX Sürümü: 11
Ekran Kartı ve Boyut: Intel HD Graphics | 1366 X 768

Açıkcası pek doğru bulmuyorum, ama yorumunu almak isterim
Mesajı attıktan sonra rehber hazırladım. Hemen hemen aynı şeyleri yazdım bir kaç ekleme var.
n2830 da epey düşük bir işlemci ama formattan zarar gelmez, deneyebilirsin.

Geri
Yukarı