KMSPico ile Windows etkinleştirmek tehlikeli mi?

Gripex

Kilopat
Yer
Niffelheim
Daha fazla  
Arkadaşlar format attım. Bunu kullanarak Windows etkinleştirsem atıyorum kredi kartım ya da G-Mail şifrem tehlikeye girer mi? Yani kısacası bu yöntemle Windows etkinleştirmek tehlikeli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence toplam 100TL'ye OEM Windows 10 Pro ve Bitdefender Total Security al. Bütçe yoksa 70TL'ye Internet Security+Windows 10 Home de olur.

Gripex kardeşim sana şöyle söyleyeyim;
Windows 10 kullanıyorum (orijinal), Bitdefender kullanıyorum (orijinal), Office 2016 (orijinal) ve diğer bütün oyunlarım hepsi orijinal. Sisteme virüs bulaştığını görmedim internet alışverişlerini hiç düşünmeden yapıyorum kısacası kafa rahat. KMS zaten kendi başına bir virüsdür içerisinde sanırım trojen barındırıyordu. Antivirüs kurarsan onu silecektir bence sıfırdan orijinale yönelmeni öneririm çünkü sistemde her şeyin orjinal olup stabilliğini görünce artık aklından crack, KMS tarzı şeyler geçmeyecektir. :)

Format attığım zaman akraba falan soruyorum orijinal mi yoksa korsan atim mi ne isterlerse o. Genelde korsan istiyorlar. O da beni ilgilendirmez kendi cebimden ödeyecek halim yok. Sorun olduğunu da görmedim, çevremde atanlardan da.

Peki en ucuz nerden alabilirim pro sürümü? OEM nedemek?

Gripex kardeşim sana şöyle söyleyeyim;
Windows 10 kullanıyorum (orijinal), Bitdefender kullanıyorum (orijinal), Office 2016 (orijinal) ve diğer bütün oyunlarım hepsi orijinal. Sisteme virüs bulaştığını görmedim internet alışverişlerini hiç düşünmeden yapıyorum kısacası kafa rahat. KMS zaten kendi başına bir virüsdür içerisinde sanırım trojen barındırıyordu. Antivirüs kurarsan onu silecektir bence sıfırdan orijinale yönelmeni öneririm çünkü sistemde her şeyin orjinal olup stabilliğini görünce artık aklından crack, KMS tarzı şeyler geçmeyecektir. :)
Windows Defender yeterli korumayı sağlamıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı