KMSpico nasıl kaldırılır?

Waysteon

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarcı Windows'u KMSpico ile etkinleştirmiş. Daha sonra bunun zararlı olduğunu öğrendim. Format atmayı bilmiyorum. Format atmadan kaldırma yöntemi var mı? Yoksa format nasıl atılır?

Format atmayı öğrenmen 5 dakikanı alacaktır. En temiz temizleme yolu format olur.

Bilgisayarcı Windows'u KMSpico ile etkinleştirmiş. Daha sonra bunun zararlı olduğunu öğrendim. Format atmayı bilmiyorum. Format atmadan kaldırma yöntemi var mı? Yoksa format nasıl atılır?
O kadar zararı yok o programın, en az milyon kullanıcısı vardır. bilgisayarcı yaptıysa kendi sorumluluğundadır. Sıkıntı çıkarsa dava açabilirsiniz :D

Antivirüs programı ile (Kapersky, Malwarebytes vb.) tam tarama yapın. Daha sonrada Komut İstemini yönetici olar çalıştırın ve sırasıyla şu komutları girin;

slmgr /upk
slmgr /cpky

O virüs ne yapsan gitmez. Bir şey olmaz diyenlere aldırma. İstersen sana format atmayı teker teker öğretebilirim.

O kadar zararı yok o programın, en az milyon kullanıcısı vardır. bilgisayarcı yaptıysa kendi sorumluluğundadır. Sıkıntı çıkarsa dava açabilirsiniz :D
KMSPico adlı programın resmi dağıtım sunucuları 2016 yılında kapandı diye hatırlıyorum. Yani siz virüslü olarak diğer sitelerden indiriyorsunuz bunları. Bilgisayarınız bot olarak kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı