KMSpico silindi ama hala lisansı devam ediyor

BuraksWinner

Picopat
Daha fazla  
KMSpico sildim ancak hala lisans var. Yani internetten nasıl tam silineceğini araştırdım. Sildim, 1-2 gitti, geri geldi lisans. Ne yapacağım, sorun olur mu? Sona erdikten sonra 2.9.2021'de bitecek diyor.

Format attım hala var.

Win 8.1 var.
Aynı mantık olabilir. Ürün anahtarı e posta üzerine kaydedilmiş olması lazım. Başka bir e posta ile girersen ürün anahtarı ister diye düşünüyorum.
Bana çok sorun çıkarır mı ne de olsa sildim kaç video forumdan bakıp sildim ama lisans duruyor
Bende yıllardır devam ediyor. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Aynı mantık olabilir. Ürün anahtarı e posta üzerine kaydedilmiş olması lazım. Başka bir e posta ile girersen ürün anahtarı ister diye düşünüyorum.

İnşallah babamın epostada sorun olmaz ne akılsızmışımda yapmışım 1 2 sene önce daha yeni öğrendim bunları.
KMS ciponun orijinal sitesi 2019 da kapandı, diğer sitelerde paylaşan KMS cipolar artık orijinal mi virüslümü bilemeyiz, format attıkdan sonra gitmesi lazımdı tüm kalıntılarının, Kaspersky'la tam tarama yapın sisteminize.

Yaptım onları ve lunizzden dinledim biliyorum.

KMS ciponun orijinal sitesi 2019 da kapandı, diğer sitelerde paylaşan KMS cipolar artık orijinal mi virüslümü bilemeyiz, format attıkdan sonra gitmesi lazımdı tüm kalıntılarının, Kaspersky'la tam tarama yapın sisteminize.

2 tane tarama yaptım karantinaya aldım hepsini.
Kessin bir şey diyemem ama bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Teşekkürler film izliyordum fark ettim lisanslı olduğunu tekrar gelmiş filme devam edeyim bakarım ben :(
Kessin bir şey diyemem ama bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Lisansı sileyim mi sileceksem kod atar mısınız biliyorsanız.

E postadan çıkmak kesin çözüm olabilir ama sen bilirsin.
Lisansı kaldırmak için aklıma başka bir şey gelmiyor.

Çıkayım nasıl Windows 7 kullanıyordumda daha önce.
Neden KMSpico kullanırsın ki? Hem bir tool ve spyware, hem de kötü. KMS kullansanız daha iyi olur (CMD yöntemi).

O zamanlar teknolojiyi bilmiyordum fotoğraf vb eklemek istiyordum yaptık bir kere.
E postadan çıkmak kesin çözüm olabilir ama sen bilirsin.
Lisansı kaldırmak için aklıma başka bir şey gelmiyor

Nasıl çıkacağım

2 tane tarama yaptım karantinaya aldım hepsini.

Teşekkürler film izliyordum fark ettim lisanslı olduğunu tekrar gelmiş filme devam edeyim bakarım ben :(

Lisansı sileyim mi sileceksem kod atar mısınız biliyorsanız.
Lisans nasıl siliniyor bilmiyorum. Bende zamanında KMS kullanıp yapmıştım zaten. Başka bir bilgisayara format attıp kendi Microsoft hesabım ile giriş yaptıktan sonra bile Windows orjinal gözüküyordu.

Şu video belki işe yarayabilir bende aynı sorundan şikayetçiyim Kmspico pişmanlıktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı