KMSPico virüsü nasıl çalışır? Bu gerçekten virüs müdür?

Hocam bir kere bu laneti kullanmak zorunda kaldım. Kesinlikle kullanmayın sistemi yoruyor ve Windows'u etkinleştirmiyor her gün deneme süresini uzatıyor bu da sistemi yormuş oluyor.

KMSPico, antivirüs programlarının zararlı yazılım olarak gördüğü Microsoft ürünlerini kıran şey. Sadece Windows değil Office için de aynı görevi görüyor. Bu nedenle de virüs olarak tanımlanmış. Bu zararlı yazılım ayrıca gerekli olmayan ve Microsoft ürünlerinin sürekli olarak kırılmasını sağlayan bir servis yükler sisteme ve o servis aslında ne iş yapar bilinmez. Bu adı geçen paket yazılımın içinde bulunan "autopico.exe" asıl görevi gören ve çalıştırıldığında ne gerekiyorsa yapan şeydir.

Kmspico Windows u aktif edeceğim derken bilgisayarı gerekli gereksiz bir sürü şüpheli yazılımla doldurur. Arka planda çalışan bir sürü program, sürekli çıkan pip-up pencereleri, sürekli yönlendirme yapan internet sayfaları,sildikten sonra durup dururken karşınıza tekrar set-up ekranı çıkararak kendini yüklemeye çalışan programlar..
Sadece aktivasyonu almayip bütün bunları almak ne kadar mantıklı? Asıl sorgulanması gereken bu.
Virüs programının antivirüs olarak algıladığı bir programı yararlı mı yararsız mı diye tartışmak ta ayrı bir geyik...

Herkes kafadan atmış, hiç böyle şeyler olmuyor. İki üç yıl kadar kullandım bir kere karşılaşmadım böyle şeylerle. Kullanmak isteyen portable sürümü kullansın sonra sil gitsin bir daha karşılaşmazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes kafadan atmış, hiç böyle şeyler olmuyor. İki üç yıl kadar kullandım bir kere karşılaşmadım böyle şeylerle. Kullanmak isteyen portable sürümü kullansın sonra sil gitsin bir daha karşılaşmazsınız.
Aynen bende baya bir süre kullandım nedense hiç bir sıkıntı/sorun ile karşılaşmadım. Forumdaki yorumlara bakıyorum da, herkes A'dan Z'ye tüm yazılımı lisanslı kullanıyor galiba :)

Aynen bende baya bir süre kullandım nedense hiç bir sıkıntı/sorun ile karşılaşmadım. Forumdaki yorumlara bakıyorum da, herkes A'dan Z'ye tüm yazılımı lisanslı kullanıyor galiba :)
Orjinal kullanmadığınız için aradaki farkı bilmiyorsunuz bende kms pico kullanıyordum orjinale geçtikten sonra arka planda salak saçma programların olmadığını gördüm ve performans olarak %20lik bi kazanç sağladım gözle görülür şekilde ama siz bu şekilde düşünüyorsanız crack kullanmaya devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı