KMSPico Virüsü Sonrası Performans Sorunu

dolap

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma KMSpico virüsü bulaştı. İndirdiğim dosyada varmış, bende KMS'yi görür görmez, setup'u çalıştırmadan dosyayı sildim. Fakat bilgisayarı mahvetti. Kasma, donma vs. olmaya başladı. Virüs silinsin diye 2 kez Win8.1'i ''Özel Yükleme'' ile baştan kurdum. Daha sonra ise Win10'a yükselttim. Gerekli programları kurdum, ekran kartının son sürüm driver'ini indirdim fakat hala aynı durumda. Eskiden sorunsuzca oynadığım oyunlarda şimdi grafik kırılmaları, donmalar var. Sistemi düzeltmek için tavsiyeleriniz var mı?
@THE_MILLER[/USER]

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim fakat sorun KMS ile alakalı. Çünkü birkaç kez oldu bu. Benim orjinal sürümüm win8.1 single launge imiş. Fakat ben ürün anahtarının sadece aynı sürümle uyumlu olduğunu bilmiyordum ve win8.1 pro yaptım. Windowsu güncelleştirmeden önce oyunlar hızlıydı fakat KMS ile crack yapınca yine kasma, donma vs. olmaya başladı. Kısacası KMS sistemin işini tam olarak yapmasına engel oluyor.

KMSpico virüs değil yalnız. Crack/ Windows Etkinleştirme Programı. Sizin edindiğiniz virüslü olabilir orası ayrı. 10dan fazla bilgisayara Windows 10 Pro yükleme işlemim sonrası KMSpico ile crackleme yaptım. Şuana kadar hiçbir problem yaşamadım. Yaşanan problemlerin kaynağının KMSpico olduğuna emin misiniz? Sıfırdan format en iyi çözüm.
Yazıda yazmışım zaten. 3 kez temiz kurulum yaptım.

Bugün birşey farkettim. İşlemci sıcaklığı 100 derece. İntel stok fan kullanıyorum. Fakat aklımda bir soru var. Hava şimdi 20 derece, yazın ise 50 dereceydi. O zaman neden kasma yapmıyordu? Yazın daha çok yapması lazımdı.

Yardım edebilir misiniz? @THE_MILLER
@Recep Baltaş
@Mikail Fidan

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı