KMSpico Windows zararlı mıdır?

SENJUKermus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar bugün babamla bilgisayarcıya Windows kurdurmaya gittik ve adam CD ile bilgisayarıma KMSpico Windows yükledi.
Korsandan nefret eden birisiyim.
Adama dedim sıkıntı yaratmaz mı diye yaratmaz dedi.
Windows'u kurarken 2015 sürümünü kuruyordu.
Ancak çok işkillendim.
Acaba KMSpico'nun sistemime zararı olur mu?
Bir de sistemimde işlemci kullanımı boşta bazen yüzde yüze çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSpico arkada çalışıyor yüksek ihtimalle. KMSpico'nun orijinali virüssüzdür. Ama bunun sunan siteler örneğin: Tamindir, saglamindir gibi siteler içerisine virüs entegre edebiliyor. Kendin temiz kurulum yapmanı tavsiye ederim. Senin sistemin için 2015 Windows'una gerek yok. Çok rahat yeni sürümleri kaldırır.

Merhaba dostlar bugün babamla bilgisayarcıya Windows kurdurmaya gittik ve adam CD ile bilgisayarıma KMSpico Windows yükledi.
Ancak çok işkillendim.

Ben herhangi bir zarar yaptığını görmedim fakat yine de yapıyor olabilir ve zaten çoğu bilgisayar tamircileri KMSpico kullanıyor.

KMSpico'ya son verildiği için kullanmanızı önermem, illa para vermeyecekseniz internetten işletim sisteminize uygun bir serial-key arattırın ve deneyin.
Ek olarak KMSpico adlı programdan kurtulmak için temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Ancak çok işkillendim.
CPU kullanımı virüs kaynaklı olmayabilir, Windowsun kendisi telemetry servisi ile bostayken CPU kullanıyor. Sisteme zarar vermez, virüs taraması yapın Kaspersky ile anormallik varsa tespit eder; korsan bende tavsiye etmem ama yıllarca kullanipta sorun yaşayan pek duymadım.

KMSpico'nun gördüğüm tek zararı kurduktan sonra başlata falan yazı yazmıyor. Fakat onun da çözümü var. Onun dışında CPU kullanımı vs. öyle zararları yok.

Herhangi bir şey için Bilgisayarcılara giden kaldı mı daha?
Babamın zoruyla gittik hocam inkar ettim ama yaptırdık.
KMSpico'ya son verildiği için kullanmanızı önermem, illa para vermeyecekseniz internetten işletim sisteminize uygun bir serial-key arattırın ve deneyin.
Ek olarak KMSpico adlı programdan kurtulmak için temiz kurulum yapmanızı öneririm.
Hocam nasıl kurulum yapabilirim link atar mısınız hiç format atmadım da.
Olabilir, kimse garantisini veremez bunun.
Kendiniz temiz kurulum yapmayi bilmiyor musunuz? Technopat'in YouTube kanalinda rehberleri mevcut.
Hocam bilgisayarım yoktu.
Birde bu windowslu sistemime nasıl format atarım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı