KMSpico'yu kaldırmak için sadece C'ye format atmak yeterli mi?

Soul Exploiter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, dün Windows'umun KMSpico ile kurulduğunu öğrendim ve format atmak istiyorum ama D'deki oyunlarımın gitmesini istemiyorum en baştan yüklemek çok zahmetli olacaktır. Sadece C'yi sıfırlayıp yeniden kurarsam bundan kurtulmuş olur muyum? Sonrasında OEM Key alıp lisanslı Windows 10 kullanmayı düşünüyorum.

D diskini harici bir diske kopyala sonra Media creation tool yükleyip USB belleğe kur ve format at.

USB belleğe kurdum zaten ama kurmadan önce D'yi sıfırlamama gerek var mı diye kontrol etmek istedim. Dediğinizi doğru anladıysam sanırım D'yi de sıfırlamam gerek?
KMSpico niye kaldıracaksınız ki? Kaç yıldır kullanıyorum bir zararını görmedim.

Açıkçası korsan kullanmak istemiyorum.

OEM Key alacağım internetten 30-50 TL falan...

Bu anahtarlar Microsoft tarafından onaylanmamıştır işe yarasa bile bulunduğu anda yok edilerek Windows'u tekrar deneme sürümüne alır.
USB belleğe kurdum zaten ama kurmadan önce D'yi sıfırlamama gerek var mı diye kontrol etmek istedim. Dediğinizi doğru anladıysam sanırım D'yi de sıfırlamam gerek?

D diskini silmene gerek yok format atarken yanlışlıkla silerim diyorsan bilgisayardan çıkar ve format attıktan sonra yeniden biçimlendir.

Bu anahtarlar Microsoft tarafından onaylanmamıştır işe yarasa bile bulunduğu anda yok edilerek Windows'u tekrar

1 yıldır kulanıyorum neredeyse ve hiçbir sıkıntı yok mcirosoft ayrıca bireyesel kullanıcılarla uraşmaz
Windows 10 Professional Dijital Lisans - Windows 10 Pro Lisans bu sayfada neredeyse herkes çok iyi demiş buradan almayı düşünüyordum. Yani sizin dediğinize göre OEM Key alsam bile işe yaramayacak mı?

Evet alabilirsin.

İlk başlarda işe yarayacaktır fakat sonradan iptal edilerek ilk başa dönecektir ve paranız boşa gidecektir. İsterseniz buradan daha fazlasını öğrenebilirsiniz

Sen anlamaıyon herhalde öyle bir şey yok kimseninde başına geldiğini duymadım bir Key Key yazdığın zaman Microsoft sitesindenki Key'lerle eşleştirip kabul ediyor.

Sen anlamaıyon herhalde öyle bir şey yok kimseninde başına geldiğini duymadım bir Key Key yazdığın zaman Microsoft sitesindenki Key'lerle eşleştirip kabul ediyor.

Merak ettim ve sorucam ucuz Key alınan yerler e-posta ile gönderiliyor gümrük, vergi, olmadığı için ucuz diyorlar ama 200 dolarlık lisansı 20 liraya satıyorlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar?

İlk başlarda işe yarayacaktır fakat sonradan iptal edilerek ilk başa dönecektir ve paranız boşa gidecektir. İsterseniz buradan daha fazlasını öğrenebilirsiniz

Peki Windows 10 lisans kodu kullanmadan kullanmaya çalışırsam ne olur? İnternette denem sürümü falan falan gibi şeyler okudum ama emin olmak istiyorum.

Peki Windows 10 lisans kodu kullanmadan kullanmaya çalışırsam ne olur? İnternette denem sürümü falan falan gibi şeyler okudum ama emin olmak istiyorum.

Evet doğru okmuşsunuz deneme sürümünde kullanacaksınız fakat lisans girmezseniz 4 aşamada bilgisayarınız açılmayacaktır. 1-aşama Windows'u 30 gün boyunca normal bir şekilde kullanacaksınız sadece OneDrive, Windows Defender gibi uygulamalar çalışmayacaktır ve sağ altda Windows'u etkinleştir yazısı göreceksin. 2-aşama bilgisayar 3 saatte bir kendine reset atacaktır bu 1-2 hafta devam edecektir. 3-aşama bilgisayar açılırken sorunlar olacaktır ve birkaç denemede açılacaktır. 4-aşama bigisayar hiç açılmayacaktır.

Evet doğru okmuşsunuz deneme sürümünde kullanacaksınız fakat lisans girmezseniz 4 aşamada bilgisayarınız açılmayacaktır. 1-aşama Windows'u 30 gün boyunca normal bir şekilde kullanacaksınız sadece OneDrive, Windows Defender gibi uygulamalar çalışmayacaktır ve sağ altda Windows'u etkinleştir yazısı göreceksin. 2-aşama bilgisayar 3 saatte bir kendine reset atacaktır bu 1-2 hafta devam edecektir. 3-aşama bilgisayar açılırken sorunlar olacaktır ve birkaç denemede açılacaktır. 4-aşama bigisayar hiç açılmayacaktır.

Yani illa 1200 TL'yi çıkartmak gerekiyor :D.

Geri
Yukarı