Knight Online 1080p olmuyor

mertkarats

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, GTX 1060 ekran kartına sahibim fakat Knight Online oynarken ekranı 1920*1080 yapamıyorum. Bu yüzden cok sıkıntı yaşıyorum. Nvidia GeForce Experience'ta oyun gözükmüyor o yüzden optimizasyon yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun kurulu olduğu klasörde Option dosyasını Not Defteri olarak açın. Widht=1920 , Height=1080 yazıp kaydederek kapatın. Oyuna girin olacaktır.

7aqgLl.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, GTX 1060 ekran kartına sahibim fakat Knight Online oynarken ekranı 1920*1080 yapamıyorum. Bu yüzden cok sıkıntı yaşıyorum. Nvidia GeForce Experience'ta oyun gözükmüyor o yüzden optimizasyon yapamıyorum. Ne yapmalıyım?
Oyunun kurulu olduğu yere gir. Launcher' e değil Knight Online' a sağ tıkla yüksek dpi ayarını geçersiz kıl seç. Yine oradan option gir yukarıdaki arkadaşın atmış olduğu resimdeki gibi çözünürlüğü değiştir. Bunu yaptıktan sonra hem oyun içi hem login screen 1920x1080 olacaktır ama optionu açmamalısın bunu yaptıktan sonra.

Oyunun kurulu olduğu yere gir. Launcher' e değil Knight Online' a sağ tıkla yüksek dpi ayarını geçersiz kıl seç. Yine oradan option gir yukarıdaki arkadaşın atmış olduğu resimdeki gibi çözünürlüğü değiştir. Bunu yaptıktan sonra hem oyun içi hem login screen 1920x1080 olacaktır ama optionu açmamalısın bunu yaptıktan sonra.
yok olmuyor gene optionda 1920*1080 sekmesi cıkmıyor
KO'nun Settings uygulaması yok muydu? Oradan ayar yapmayı denediniz mi?
KO nun settings uygulamasında 1920*1080 seçeneği gözükmüyor malesef ve nvidia da optimize edemiyorum cünkü oyun gözükmüyor

yok olmuyor gene optionda 1920*1080 sekmesi cıkmıyor

KO nun settings uygulamasında 1920*1080 seçeneği gözükmüyor malesef ve nvidia da optimize edemiyorum cünkü oyun gözükmüyor
Hacım optionda çıkmayacak zaten. Oyunun kurulu olduğu yerdeki siyah renkli optionu değil metin belgesi olan optionu açıp oradaki değeri 1920-1080 yapacaksın ve normal optiona hiç giriş yapmayacaksın yoksa ayarlar sıfırlanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı