Knight Online GTX 1060 yerine onboard ekran kartı kullanılıyor

h2k2n

Kilopat
Daha fazla  
Hayırlı ramazanlar. Görev yöneticisnde Knight Online oyunu oynarken sağda GPU0 3D yazdığını gördüm. Araştırmalarım sonucu onboard ekran kartını kullandığını öğrendim ve işlemci fanında aşırı hızlanmalar oluyordu. Sanırım sorunu bu tam detaylı bilgi sahibi değilim çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartı: NVIDIA 1060 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı ramazanlar. Görev yöneticisnde Knight Online oyunu oynarken sağda GPU0 3D yazdığını gördüm. Araştırmalarım sonucu onboard ekran kartını kullandığını öğrendim ve işlemci fanında aşırı hızlanmalar oluyordu. Sanırım sorunu bu tam detaylı bilgi sahibi değilim çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Hocam onboard kullansa bile FPS olarak yüksek almanız lazım. Çünkü oyunun grafikleri neredeyse 30 yıllık. O yüzden çok ayar beklemeyin.

Hocam onboard kullansa bile FPS olarak yüksek almanız lazım. Çünkü oyunun grafikleri neredeyse 30 yıllık. O yüzden çok ayar beklemeyin.
FPS de sorun yok. Kasma falan yüksek ayarlarda dahi olmuyor ama işlemcinin fanı normalinden cok hızlı calıştığı için kafama takıldı.
Anakartınız nedir? BIOS üzerinden entegre GPU'yu kapatmayı deneyin.
Z Prime -270 deneyeceğim teşekkürler.

1060 VRAM6'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı