Knight Online için düşük bütçeli sistem toplama

Bütçe
en düşük öneri baz alınacak

cnkrtnc

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, başlıktan da anlaşılabileceği üzere Knight Online için mümkün olan en düşük bütçeyle sistem toplamak istiyorum. Ekseriyetle pazar yapıyor, aktif olarak çok oynamıyorum. Daha önce bu işi gören laptop mevta oldu. Monitör klavye mouse gibi ekipmanlara ihtiyacım yok. Dikkatinizi çekmek istediğim tek nokta kwm Switch ile arada bir bakacağım için bu kasaya geçince oyunda siyah ekran la karşılaşmak istemiyorum. Bu bilgiler ışığında almam, toplamam gereken parça ya da sistem önerilerinizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

Herkese merhabalar, başlıktan da anlaşılabileceği üzere Knight Online için mümkün olan en düşük bütçeyle sistem toplamak istiyorum. Ekseriyetle pazar yapıyor, aktif olarak çok oynamıyorum. Daha önce bu işi gören laptop mevta oldu. Monitör klavye mouse gibi ekipmanlara ihtiyacım yok. Dikkatinizi çekmek istediğim tek nokta kwm Switch ile arada bir bakacağım için bu kasaya geçince oyunda siyah ekran la karşılaşmak istemiyorum. Bu bilgiler ışığında almam, toplamam gereken parça ya da sistem önerilerinizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

En düşük demek yerine bize fiyat bildirirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

En düşük demek yerine bize fiyat bildirirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Kimine göre 5000 TL çerez para kimine göre çok fazla. Bütçeyi senin belirlemen daha iyi olur.
2000 2500 TL ye kadar böyle bir sistem kurabilirsiniz o zaman öyle sorayım
n11.com'dan İ5-750 (4 ÇEKİRDEK)8GB,320GB,2GB EKRAN KARTI Masaüstü Bilgisayar seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
İ5-750 (4 ÇEKİRDEK)8GB,320GB,2GB EKRAN KARTI Masaüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu işimi görür mü mesela

Böyle bir şey işini görür.
İşlemci AMD R3 2200G 920 TL.
Gigabyte A320M S2 anakart 402 TL.
Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz RAM (2 tane) 498 TL.
Adata su 650 128 GB 168 TL.
500W Power Boost kasa 540 TL.
2528 TL tutuyor.
Kasa ve PSU kötü biliyorum.

Son düzenleme:
Böyle bir şey işini görür.
İşlemci AMD R3 2200G 920 TL.
Gigabyte A320M S2 anakart 402 TL.
Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz RAM (2 tane) 498 TL.
Adata su 650 128 GB 168 TL.
500W Power Boost kasa 540 TL.
2528 TL tutuyor.
Kasa ve PSU kötü biliyorum.
Ekran kartı yazmamissiniz sıkıntı olmazmi
@RPM her sistem toplama konusunda ideal biri.
Tam olarak anlayamadım ne demek istediğinizi

Ekran kartı yazmamissiniz sıkıntı olmazmi.

Tam olarak anlayamadım ne demek istediğinizi.

Hocam bu bütçede ekran kartlı sistem bulamazsınız. İşlemcinin içinde grafik kartı var. Knight Online gibi oyunları rahatça kaldırır eğer 3000 çıkarsan ekran kartlı bir sistem toplanır.

Geri
Yukarı