Knight Online için Laptop Önerisi

Bu bilgisayar ile nasıl 30FPS alıyorsun anlamadım? Millet 10 sene önce internet kafelerde yazıcıya klavye mouse takıp oynuyordu bu oyunu.
Sadece Knight Online için ise 1000-1500 liralık Intel Celeron'lu bir laptop bile yeticektir lükse gerek yok ama güncel modern oyunları oynayacaksanız en az GTX 1050'li bir laptop yeterli olucaktır.
@SalvadorDali Bende GT745M ekran kartı varken hiçbir sıkıntı çekmiyordum. 1250 liraya sattım o cihazı. 10 bin lira bütçe çok fazla 940 serisi ve üzeri tüm kartlarda full oynarsınız diye tahmin ediyorum. Önereceğim makinede budur ; DELL 7577
Merhaba Bende KnightOnline Oynuyorum Casper Excalibur G650 Modeli laptopum var gayet akıcı kasmadan donmadan fps genelde 120 130 arası alıyorum full grafik açık halde. Youtube üzerindende canlı yayınlar yapıyorum Bu bağlantıya tıkla
400FPS mi? Bu yeni mi,olayı nedir? Hadi sabit 30 veya 60 FPS istersiniz anlarım ama 400 FPS nedir? İnsan gözü 60HZden sonrasını algılayamıyor diye biliyorum?:kararsız:
Bende sadece Knight oynarım diye 2.000 TL'lik laptop almıştım. Maradonu geçtim, CZ'de bile sürekli takılmalar oluyordu. Oynattırmadı yani.

Hemen şöyle bu bilgisayar ile aldığım FPS'i sizlere göstermek istedim:

@SalvadorDali Bilgisayarınızda ciddi bir sorun var gibi görünüyor.

Nasıl bir sorun olabilir mesela? Yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımda Adobe After Effects, Photoshop, İllustrator ve 3Ds Max haricinde herhangi bir uygulama ya da program yok.

Kullandığın laptop mu? Eğer öyleyse bilgilendirir misin beni de. Çünkü gaming laptop diye arattırdığımız zaman karşımıza onlarca laptop çıkıyor malum. Ben Knight Online için en uygununu almaktan yanayım ve hangi özelliklere daha çok dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum.

@SalvadorDali Önce HD Tune ile sabit diskini taratın ve Aida 64 ile ısı değerlerini boşta ve yükte değerleri fotoğraf şeklinde paylaşılabilir misiniz ? Sürücüleriniz güncel mi ? En son termal macun ve fan temizliğini ne zaman yaptınız ?

@SalvadorDali Önce HD Tune ile sabit diskini taratın ve Aida 64 ile ısı değerlerini boşta ve yükte değerleri fotoğraf şeklinde paylaşılabilir misiniz ? Sürücüleriniz güncel mi ? En son termal macun ve fan temizliğini ne zaman yaptınız ?

Aida 46 indirdim ancak ısı değerlerine nereden bakabileceğimi bulamadım. Yardım eder misin hemen bunları da senin ile paylaşmak istiyorum. Sürücülerimin bildiğim kadarı ile hepsi güncel. Bunun haricinde Win 10 belli başlı zamanlarda otomatik olarak güncelliyor. Ekran kartının güncellemerini daha yapalı bir hafta olmadı. En son termal macun ve fan temizliği laptopu aldığım günden beri yapmadım :) Daha bir senesi bile dolmadı..

Aida 46 indirdim ancak ısı değerlerine nereden bakabileceğimi bulamadım. Yardım eder misin hemen bunları da senin ile paylaşmak istiyorum. Sürücülerimin bildiğim kadarı ile hepsi güncel. Bunun haricinde Win 10 belli başlı zamanlarda otomatik olarak güncelliyor. Ekran kartının güncellemerini daha yapalı bir hafta olmadı. En son termal macun ve fan temizliği laptopu aldığım günden beri yapmadım :) Daha bir senesi bile dolmadı..
Aldığında bile kurumuş olabilir, 6 ayda bir termal macunu değiştirip temizlemen lazım, tozlu bir ortamda kullanıyorsan fan temizliğini 3 aya kadar indirebilirsin. HD Tune'de Health ve Error Scan kısmını seçer misin ? Aida 64 Isı Ayarları

Aldığında bile kurumuş olabilir, 6 ayda bir termal macunu değiştirip temizlemen lazım, tozlu bir ortamda kullanıyorsan fan temizliğini 3 aya kadar indirebilirsin. HD Tune'de Health ve Error Scan kısmını seçer misin ? Aida 64 Isı Ayarları

Sadece Google Chrome açık ve Chrome'da açık olan dört sekme mevcut:

Bu da Healt:

Error Scan şimdilik bu şekilde ilerliyor:

Bende bunu öneriyorum yayın açan arkadaşın sisteminden iyi Tulpar T5 V18.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Tekrardan merhaba. Daha önce bu laptop ile FPS deneyimin oldu mu acaba...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı