Knight Online için sistem önerisi

AlicanAydın

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Knight Online icin 2.el bilgisayar almayi dusunuyorum. Bilgisayar YouTube ve Knight icin kullanilacak. 20 yillik oyuncuyum eskiden tüplü bilgisayarlarla bile girerdik neyse konuya geceyim 2 adet bilgisayar buldum ikinci el.
Maalesef suan icin butcem 1200 tl civari

i3 3220 3.3 GHz 4 cekirdek.
4 GB RAM.
Nwia GeForce 210.
HDD.
Yaninda monitorle beraber 1000 TL.

Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz.
4 GB RAM.
Nwia 9400 GT.
SSD.
Sadece kasa 900 TL.

Hangisini almali?
Yorumlariniz icin teşekkürler.

Merhaba. Knight Online icin 2.el bilgisayar almayi dusunuyorum. Bilgisayar YouTube ve Knight icin kullanilacak. 20 yillik oyuncuyum eskiden tüplü bilgisayarlarla bile girerdik neyse konuya geceyim 2 adet bilgisayar buldum ikinci el.

4 GB RAM.
Nwia GeForce 210.
HDD.

4 GB RAM.
Nwia 9400 GT.
SSD.
Sadece kasa 900 TL.

Hangisini almali?
Hocam sadece oyun içinse ilk sistemin işlemcisi daha iyi ama diğer sistemde ssd var ve ekran kartı daha iyi bence ssd olanı almanızda fayda var. veya her 2 satıcıdan da knight online fps testi isteyebilirsiniz.

Ne kadar SSD olsa da, 1. sistemi almalısın. Oynadığın ahım şahım SSD gerektiren bir oyun değil, zaten yıllarca HDD ile oynamışsın oyunu biliyorsundur.

Hocam bu islemci konusu kafami cok karistiriyor knight tek cekirdekten beslenen oyun diye duydum bunda 4 cekirdek var 3.3 ghz in 4 te 1 inimi kullanacak eger oyleyse diger islemciyi secmekte fayda var

Hocam bu islemci konusu kafami cok karistiriyor knight tek cekirdekten beslenen oyun diye duydum bunda 4 cekirdek var 3.3 ghz in 4 te 1 inimi kullanacak eger oyleyse diger islemciyi secmekte fayda var
İmkanın varken al o İ3'ü geç. Zaten o pindeki son İ3'lerden biri. 100 lira tasarruf edicen diye dandik olanı alma. Hem monitör de veriyormuş.

Maalesef suan icin butcem 1200 tl civari

4 GB RAM.
Nwia GeForce 210.
HDD.

4 GB RAM.
Nwia 9400 GT.
SSD.
Sadece kasa 900 TL.

Hangisini almali?
İkisi arasında kesinlikle ilk sistem. Monitör de dahilmiş.

knight tek çekirdek kullanıyor hocam evet 4 çekirdek dediği olay 4 e bölme şeklinde değil her çekirdek 3.3 ghz çalışıyor. knight için 2 ya da 4 çekirdek bir fark oluşturmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı