Knight Online Tarzı Oyunlar için Sistem Toplama

sargasek

Decapat
Knight Online ve benzer oyunlar için en düşük bütçeye uygun bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartı, işletim sistemi nasıl olmalı? Her şey için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence eski oyunlara yönelik bir sisteme yönelmeyin hocam. Çünkü ölü yatırım gibi olacaktır. Eğer gücünüz var ise güzel orta halli bir sistem toplayın.

AMD işlemcilerin Knight onlinede kasma sorunu çıkardığını duymuştum AMD yi kötülemek için demiyorum... Eğer Knight online öncelik olacaksa sistemin için İntel’e yönel hocam

AMD işlemcilerin Knight onlinede kasma sorunu çıkardığını duymuştum AMD yi kötülemek için demiyorum... Eğer Knight online öncelik olacaksa sistemin için İntel’e yönel hocam
Ben sistemimde herhangi bir problem yaşamıyorum ama duymuştum bunu bir kaç yerde.

Knight Online ve benzer oyunlar için en düşük bütçeye uygun bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartı, işletim sistemi nasıl olmalı? Her şey için teşekkür ederim.
Knight Online tek çekirdek işlemci hızı yüksek işlemciler ister. Eğer amaç sadece Knight oynamaksa tavsiyem; i3 8100 olur. Ekran kartı olarak 1050ti ve 8 gb RAM fazlasıyla yeter

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı